ДОГЛЯДАЄМО ЗА ШКІРОЮ ШИЇ ТА ДЕКОЛЬТЕ ПРАВИЛЬНО

ДОГЛЯДАЄМО ЗА ШКІРОЮ ШИЇ ТА ДЕКОЛЬТЕ ПРАВИЛЬНО

Сучасні жінки багато часу приділяють власній зовнішності. Прискіпливо обирають креми для обличчя, щоб зберегти свіжість та молодість шкіри, знають все про санскріни та новітні засоби для боротьби зі зморшками. Але часто ми забуваємо, що підступно видає вік не тільки зона під очима, але також руки, шия та зона декольте. І якщо для рук ми обираємо спеціальні креми, маски чи навіть SPA-процедури, то все, що отримує декольте - залишки крему для обличчя.
Але старіння зони декольте відбувається швидше, ніж інших ділянок тіла. Вихід один — з завтрашнього ранку внести у свій розпорядок дня заходи щодо догляду за зоною декольте!

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ЧОЛОВІКУ

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ЧОЛОВІКУ

Шкіра чоловіків має цілу низку відмінностей від жіночої, але є в них і спільна риса: і перша, і друга потребують регулярного догляду. Утім, якщо в жіночій косметичці є все і на будь-який випадок життя, то в чоловічій — хіба що бритва та засоби для гоління. Але для підтримування шкіри в здоровому стані цього недостатньо! Добре, що сучасні чоловіки починають потроху дбати про свою зовнішність, а доглянута шкіра та руки для багатьох стали не просто частиною повсякденності, а й обов’язковим її атрибутом. Тож давайте поговоримо про те, які особливості має чоловіча шкіра, чи потрібно купувати спеціальну косметику для чоловіків та якою вона має бути.

ВЕЧІРНІ ЗАЧІСКИ, ЯКІ МОЖНА ЗРОБИТИ ВДОМА + ВІДЕОМАЙСТЕР-КЛАС

ВЕЧІРНІ ЗАЧІСКИ, ЯКІ МОЖНА ЗРОБИТИ ВДОМА + ВІДЕОМАЙСТЕР-КЛАС

Стильні та вишукані вечірні зачіски — поза часом: вони актуальні на будь-якому урочистому заході чи вечері в ресторані. Утім, не завжди ми маємо можливість та час зробити гарну професійну зачіску в салоні. Тож саме для таких ситуацій ми в EVA Blog вирішили поділитися з вами ідеями вечірніх укладок, які можна зробити власноруч вдома.

ФЕЙКОВІ ВЕСНЯНКИ: ЯК І НАВІЩО ЇХ РОБИТИ

ФЕЙКОВІ ВЕСНЯНКИ: ЯК І НАВІЩО ЇХ РОБИТИ

Їх називають поцілунками сонця, хтось пишається такою своєю особливістю, а хтось, навпаки, намагається приховати. До них по-різному ставилися у різні епохи, але фінальний вердикт для веснянок завжди один – вони нікого не залишають байдужим. Образи надзвичайно звабливих у своїй природності лоліт неодноразово з’являлися на подіумах, зокрема на показах Emanuel Ungaro, Temperley London, Atelier Versace, Christian Dior та Armani Prive. У кожного з цих дизайнерів ми бачили обличчя, вкриті ластовинням. Ця тенденція, звичайно ж, не могла пройти повз візажистів.
Сьогодні несправжні веснянки вже не сприймаються як дивацтво. Більш того, вони перетворилися на справжній тренд і це чудовий привід для нас з вами дізнатися більше про способи їх створення.

ЯК ОБРАТИ ІДЕАЛЬНУ ПИЛКУ ДЛЯ НІГТІВ

ЯК ОБРАТИ ІДЕАЛЬНУ ПИЛКУ ДЛЯ НІГТІВ

З давніх часів жінки переймалися питанням догляності та краси. Багато уваги приділяється макіяжу і зачісці, але незмінними ознаками доглянутої зовнішності вважаються гладенька шкіра, здорове сяюче волосся та акуратні нігті. Важливу роль грає охайна кутікула та загальна зволоженість шкіри рук, але не менше уваги варто приділити здоровяю нігтьової пластини. Багато жінок страждають від розслоєння та ламкості нігтів. Причиною тому може бути така звичайна, на перший погляд, річ, як пилочка для нігтів.
Сьогодні поговоримо про те, як підібрати цей аксесуар краси в залежності від типу ваших нігтів.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ