МОЯ ПОДРУГА — ТАКА ВИГАДНИЦЯ: НАЙКРАЩІ BEAUTY-ХАКИ, НЕОБХІДНІ КОЖНІЙ ДІВЧИНІ

МОЯ ПОДРУГА — ТАКА ВИГАДНИЦЯ: НАЙКРАЩІ BEAUTY-ХАКИ, НЕОБХІДНІ КОЖНІЙ ДІВЧИНІ

У наше інформаційне століття beauty-хитрощами вже нікого не здивуєш: певно, кожна з вас знає сотню секретів краси з інтернету. Але хто, як не найкраща подруга, поділиться найдієвішими та найпростішими beauty-секретами, котрі дійсно потребують мінімум зусиль та дають бездоганний результат! Як пластиковий посуд допоможе промалювати ідеальні стрілки? Як з одного олівця для очей отримати три різних: м’який, середній та твердий? Напередодні Дня подруг y EVA Blog ділимось з вами найкращими beauty-хаками, без яких не обійтися жодній дівчині!

ПОДРУЗІ НА ВУШКО: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЗДОРОВ'Я У 25, 35, 45 РОКІВ

ПОДРУЗІ НА ВУШКО: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЗДОРОВ'Я У 25, 35, 45 РОКІВ

Наскільки уважно ви ставитесь до своєї зовнішності: відвідуєте косметолога, слідкуєте за вагою, регулярно робите beauty-процедури? Та чи задумувались ви про те, що наша зовнішність є дзеркалом внутрішнього стану? Адже стан шкіри напряму залежить від здоров’я серця та судин, блиск в очах — від рівня статевих гормонів, а бути красивою — це значить бути здоровою! Для того щоб ретельно обстежитися, необхідно звернутися до хорошого лікаря. А дружні поради від EVA Blog допоможуть вам краще орієнтуватися в тому, на що варто звернути увагу.

ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗ ЗАЙВИХ КІЛОГРАМІВ: ЯК ПОВЕРНУТИСЯ ДО ФОРМИ ПІСЛЯ СВЯТ

ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗ ЗАЙВИХ КІЛОГРАМІВ: ЯК ПОВЕРНУТИСЯ ДО ФОРМИ ПІСЛЯ СВЯТ

Великдень - це перше велике весняне свято, на яке з нетерпінням очікує третя частина усього населення Землі! Така значуща для християнського світу подія традиційно супроводжується багатим столом. А святковий стіл традиційно супроводжується докорами сумління, тому що разом з радістю від святкування ми зазвичай отримуємо такі небажані (особливо навесні!) зайві кілограми.

На щастя, ми маємо для вас кілька дуже простих і надзвичайно дієвих лайфхаків, які допоможуть вам не набрати зайвого на свята і не напружуючись повернутися до початкової форми після Великодня.

ЯК ПОКРАЩИТИ ВАШ СОН: ТОП-10 ПОРАД

ЯК ПОКРАЩИТИ ВАШ СОН: ТОП-10 ПОРАД

Здоровий сон — запорука не лише доброго здоров’я в цілому, але й краси та гарного настрою. Звичайно, в сучасному ритмі життя люди стали спати значно менше. Про це свідчать дані опитувань, згідно з якими більше 50% людей вважають, що сплять менше, ніж потрібно, і аж цілих 75% відповіли, що недосипання вночі заважає їм протягом дня. А результати іншого дослідження дивують ще більше: лише 3% жителів розвинених країн не мають проблем зі сном. Тож ми вирішили розібратися з цим питанням: як покращити якість сну та скільки часу потрібно спати — про це читайте в нашій новій статті.

ТОП-5 BEAUTY-ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВЕСНИ

ТОП-5 BEAUTY-ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВЕСНИ

Весна — чарівний час оновлення, пробудження та краси. А ще це час кохання, тепла та змін на краще. Цієї весни приділіть трохи більше уваги собі та своїй красі: поніжтеся в теплих обіймах турботи й любові до себе — і це неодмінно відобразиться не лише на вашій зовнішності, але і на настрої та самопочутті! А ми приготували для вас нову статтю про те, які домашні чи салонні процедури варто зробити навесні та що для цього потрібно.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ