ТОП-5 BEAUTY-ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВЕСНИ

ТОП-5 BEAUTY-ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВЕСНИ

Весна — чарівний час оновлення, пробудження та краси. А ще це час кохання, тепла та змін на краще. Цієї весни приділіть трохи більше уваги собі та своїй красі: поніжтеся в теплих обіймах турботи й любові до себе — і це неодмінно відобразиться не лише на вашій зовнішності, але і на настрої та самопочутті! А ми приготували для вас нову статтю про те, які домашні чи салонні процедури варто зробити навесні та що для цього потрібно.

З ЛЮБОВ’Ю ДО СЕБЕ: ЩО ТАКЕ БОДІПОЗИТИВ?

З ЛЮБОВ’Ю ДО СЕБЕ: ЩО ТАКЕ БОДІПОЗИТИВ?

В останні роки жінки досягли успіху у відстоюванні своїх прав на освіту, повноцінну працю, політичну діяльність, можливість вибору у питаннях планування родини. Певно, ніколи раніше жінка не була настільки незалежною, як сьогодні. Та чи насправді ми відчуваємо себе вільними? Згідно з опитуваннями, більш як 33 тис. американок мріють лише про те, щоб схуднути на 10–15 кг, у світі стрімко розвивається індустрія естетичної хірургії, а кількість випадків порушень харчової поведінки росте з кожним днем.
Тож саме до 8 березня — Міжнародного дня прав жінок, ми підготували для вас цікаву статтю про бодіпозитив: про те як полюбити себе та прийняти такими, якими ми є.

ФЕЙСБІЛДІНГ: ТРЕНУЄМО… ОБЛИЧЧЯ!

ФЕЙСБІЛДІНГ: ТРЕНУЄМО… ОБЛИЧЧЯ!

Фейсбілдінг, фейсфітнес або йога для обличчя - під цими назвами криється комплекс вправ, завдяки яким можна повернути первісний тонус лицьовим м’язам, підтягнути шкіру, зменшити кількість зморшок і навіть змоделювати контур обличчя. Тобто досягти того ж результату, який дають апаратні процедури, ін’єкції і пластика, тільки безкоштовно, безболісно і без хірургічного втручання!
Що це за вправи, у чому їх призначення і як працює фейсбілдінг?

МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА: ІДЕАЛЬНИЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ХОЛОДІВ

МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА: ІДЕАЛЬНИЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ХОЛОДІВ

Зима — по-справжньому неймовірна пора року: натхненна, казкова, святкова, розкішна. Як же приємно огорнутися теплим вовняним светром, коли за вікном хурделиця й мороз! Так само, як ми готуємо зимовий гардероб, варто подумати про сезонний макіяж. Кому з нас не знайомі сльози від холодного вітру і снігу? А червоний ніс від морозу?
У новій статті наш експерт - стиліст-візажист Яна Тимошенко розповість про основні особливості й секрети макіяжу для холодів, щоб ваша зима була лише чарівною!

ЧОЛОВІКИ Б’ЮТІ-БЛОГЕРИ. ТРЕНД ЧИ ЗБОЧЕННЯ

ЧОЛОВІКИ Б’ЮТІ-БЛОГЕРИ. ТРЕНД ЧИ ЗБОЧЕННЯ

Сучасна індустрія краси усіляко заохочує дивакуватість. Те, що донедавна сприймалося масами як кітч, нині позиціонується як тренд і користується неабияким попитом. Один з таких трендів - б‘юті-блогери чоловічої статі.
Ще кілька років тому вони були поодиноким явищем, а сьогодні з ними співпрацюють відомі косметичні бренди, їхні канали і акаунти збирають мільйонні аудиторії, ними одночасно захоплюються і критикують.
Хто вони, митці або збоченці, і у чому секрет їхньої фантастичної популярності?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ