Подарунковий сертифiкат
Подарунковий сертифiкат
СОНЦЕ, ПОВІТРЯ ТА ВОДА - НАШІ НАЙКРАЩУ ДРУЗІ? ЯК ЛІТО НАСПРАВДІ ВПЛИВАЄ НА НАШЕ ТІЛО

СОНЦЕ, ПОВІТРЯ ТА ВОДА - НАШІ НАЙКРАЩУ ДРУЗІ? ЯК ЛІТО НАСПРАВДІ ВПЛИВАЄ НА НАШЕ ТІЛО

Про цілющі властивості літнього сонця, морської води та свіжого повітря не чув хіба що лінивий. Утім, наприкінці літа ми часто помічаємо, що шкіра стала втомленою та зневодненою, волосся — сухим, а на красивій засмазі з’явилися пігментні плями.
Cьогодні пропонуємо зупинитися на тому, як літо впливає на наше тіло і які засоби допоможуть в догляді за шкірою та волоссям по закінченні сезону.

ВІДТІНКИ ЗОЛОТА: МАКІЯЖ ДЛЯ ЗАСМАГЛОЇ ШКІРИ

ВІДТІНКИ ЗОЛОТА: МАКІЯЖ ДЛЯ ЗАСМАГЛОЇ ШКІРИ

Якщо цього літа ви вже встигли красиво засмагнути, то тепер саме час підкреслити золотавий відтінок шкіри! У статті про модний літній макіяж ми говорили про яскраві акценти для природнього відтінку шкіри. Розповідали також про те, як зберегти засмагу надовго. А сьогодні пропонуємо зупинитись на тонкощах мейк-апу для засмаглих красунь. Які косметичні засоби краще обрати та як зробити ідеальний макіяж для засмаглої шкіри, читайте в новій статті нашого блогу.

БЕЗДОГАННА ЗАЧІСКА: ПРАВИЛА ЛІТНЬОЇ УКЛАДКИ

БЕЗДОГАННА ЗАЧІСКА: ПРАВИЛА ЛІТНЬОЇ УКЛАДКИ

Літня спека, солона морська вода та сонячні промені нещадно сушать наше волосся, роблячи його ламким та тьмяним. Звичні засоби для укладки, котрими ми користуємось в інші пори року, влітку можуть нашкодити. Тому у цей час стайлінг має бути м’яким та дбайливим. Продовжуючи тему літнього догляду за волоссям, ділимось з вами секретами літньої укладки. Які засоби обирати та як зробити ефектну зачіску, читайте в новій статті від EVA Blog!

ЗБЕРЕГТИ ЗАСМАГУ НАДОВГО: СЕКРЕТИ ТА РЕЦЕПТИ

ЗБЕРЕГТИ ЗАСМАГУ НАДОВГО: СЕКРЕТИ ТА РЕЦЕПТИ

На дворі довгоочікуване літо, і ми радісно вирушаємо на пляж, щоб отримати красиву бронзову засмагу. Багато уваги сьогодні приділяють захисту від сонця, запобіганню опіків. Та не менш важливим залишається і питання про те, як зберегти засмагу.
Eva Blog підготував для вас кілька простих і корисних порад, як подовжити життя золотавому кольору шкіри.

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ У ПОДОРОЖІ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ У ПОДОРОЖІ

Відпустка — не привід відмовлятися від догляду за собою. Ваша шкіра та волосся, потрапивши до незвичних умов, потребують ще більше уваги, ніж вдома. Тому радимо виділити трохи місця в сумці для подорожей для косметичних засобів, якими ви звикли користуватись.

Збираючись у подорож, ще раз перевірте вміст своєї косметички. Можливо, якісь засоби закінчуються, і вам потрібно буде купити їх до того, як ви відправитесь в дорогу, — цілком може бути, що там, де ви будете проводити відпустку, косметика та креми не продаються.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ