ЧИ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ПРОСТРОЧЕНОЮ КОСМЕТИКОЮ?

ЧИ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ПРОСТРОЧЕНОЮ КОСМЕТИКОЮ?

Багато хто з нас, дівчат, отримує задоволоння не тільки від користування косметикою, але й від процесу покупки. І коли термін придатності закінчується, так не хочеться викидати "майже нову" пудру чи туш. Але так само, як зіпсовані продукти шкідливі для нашого здоров'я, прострочена косметика не менш небезпечна. Найчастіше використання таких засобів призводить до алергії, кон'юктивіту, себорейного дерматиту.
То ж про що варто пам'ятати, що убезпечити себе?

ЯК ПРИВЧИТИ ДОНЬКУ ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ

ЯК ПРИВЧИТИ ДОНЬКУ ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ

Кожна матуся бажає, щоб донька зростала здоровою, щасливою та красивою. Уміння дбати про свою красу, як і всі інші навички, закладаються змалечку. А отримавши цю звичку з самого дитинства, ваша донечка продовжуватиме доглядати себе і в дорослому житті. Тож якщо ваша малеча вже цікавилась матусиною косметичкою, це означає, що прийшов час навчити її доглядати за собою. Як правильно це зробити та яку дитячу косметику обрати, читайте в новій статті від EVA Blog.

ДІВИЧ-ВЕЧІР У СТИЛІ ДЕТОКС

ДІВИЧ-ВЕЧІР У СТИЛІ ДЕТОКС

Популярний останнім часом детокс майже повністю витіснив традиційні дієти. І це зовсім не дивно, адже його активно популяризують такі відомі зірки як Бейонсе, Гвінет Пелтроу, Мадонна, Демі Мур та інші. В новій статті від EVA Blog пропонуємо поговорити про те, що таке детокс, чим він корисний та як його провести. Запропонуйте подругам влаштувати спільний детокс — і час, проведений на дієті, видасться не таким нудним!

11 СЕКРЕТІВ БАДЬОРОГО РАНКУ

11 СЕКРЕТІВ БАДЬОРОГО РАНКУ

Дні стають коротшими. Все складніше стає прокидатися зранку. Адже влітку нас будило сонечко та пташині співи.
Як зберегти гарний настрій, коли надворі холодно та похмуро?
Ми зібрали для вас 11 простих, але дієвих правил бадьорості!

СИЛА ПРИРОДИ: НАВІЩО КОРИСТУВАТИСЯ НАТУРАЛЬНОЮ КОСМЕТИКОЮ

СИЛА ПРИРОДИ: НАВІЩО КОРИСТУВАТИСЯ НАТУРАЛЬНОЮ КОСМЕТИКОЮ

Пошук якісної косметики — непросте завдання для сучасних жінок. Адже вибір продукції сьогодні надзвичайно великий! Перевірені роками засоби втрачають свою актуальність, чи не кожен день з’являються нові технології та бренди, тож для того щоб правильно доглядати свою красу, треба знатися на косметології хоча б на рівні споживача. Сьогодні пропонуємо поговорити про значення терміну «натуральна косметика», чим вона відрізняється від органічної й домашньої та які натуральні засоби краще обирати.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ