ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОЛОССЯМ ВОСЕНИ: БОРЕМОСЯ ІЗ ТИПОВИМИ ПРОБЛЕМАМИ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОЛОССЯМ ВОСЕНИ: БОРЕМОСЯ ІЗ ТИПОВИМИ ПРОБЛЕМАМИ

Осінь — дивовижна й водночас неоднозначна пора року: у ній — і затишні вечори в колі родини та друзів, і шелест опалого листя, і легкий смуток про літо, що скінчилося. А ще осінь — це різка зміна погоди, перепади температури, тривалі дощі, холодний вітер та нестача сонячного світла. Усе це здатне негативно впливати не лише на самопочуття та настрій, але й на стан волосся. Восени воно часто стає ламким, тьмяним, жирним біля коренів, може активізуватися випадіння волосся та посічення його кінчиків. Як же доглядати за волоссям восени, щоб воно зберегло своє здоров’я та красу?

ЯК ОБРАТИ ІДЕАЛЬНИЙ ВВ-КРЕМ?

ЯК ОБРАТИ ІДЕАЛЬНИЙ ВВ-КРЕМ?

Більшість з нас, жінок, вже має власний позитивний досвід використання BB-крему або принаймні знає про його революційні властивості. Але у чому саме полягає ця революційність? Насамперед, у поєднанні функцій доглядової і декоративної косметики. BB-крем покликаний виконувати одразу п`ять косметичних завдань: захист від ультрафіолету, відновлення, зволоження, основа під макіяж і  безпосередньо макіяж. Як серед представленого нині різноманіття кремів з приставкою «ВВ» обрати той, який дійсно виконуватиме зазначені функції і при цьому підійде саме вам? Для цього слід розібратися в особливостях цього засобу та дізнатися, на що слід звернути увагу при виборі BB-крему.

ЩО ВДЯГТИ НА ХЕЛЛОВІН: 4 ЖІНОЧНИХ ОБРАЗИ

ЩО ВДЯГТИ НА ХЕЛЛОВІН: 4 ЖІНОЧНИХ ОБРАЗИ

Хелловін, який святкують в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, прийшов в нашу культуру нещодавно, і багато хто ставиться до цієї традиції неоднозначно, сприймаючи її як маркетинговий хід. Насправді ж це свято має стародавнє коріння і глибинний зміст.
Попередником Хелловіну було кельтське свято Самайн - день зміни сезонів, вшанування пам’яті предків та закінчення збору врожаю.
Сьогодні Хелловін – це привід повеселитися з друзями та родиною, визначити власника найкращого гарбузового ліхтаря й найстрашнішого костюму. Для тих, хто розмірковує, що ж одягти на Хелловін, ми підготували кілька ідей моторошно прекрасних образів.

7 ТИПОВИХ ПОМИЛОК ПРИ СУШІННІ ФЕНОМ, ЯКІ ШКОДЯТЬ ВАШОМУ ВОЛОССЮ

7 ТИПОВИХ ПОМИЛОК ПРИ СУШІННІ ФЕНОМ, ЯКІ ШКОДЯТЬ ВАШОМУ ВОЛОССЮ

Сушка волосся феном — однозначно не та процедура, за яку ваше волосся скаже спасибі. Але і не робити укладку зовсім — не варіант. Оптимальний варіант — постаратися звести до мінімуму пошкодження, які завдають волоссю гаряче повітря і гребінець.
У сьогоднішній статті ми зібрали 7 найчастіших помилок при сушінні волоссі. Виключте їх, і ваші локони стануть більш здоровими та доглянутими.

ЦИРКАДНІ РИТМИ: ЯК НАЛАШТУВАТИ СВІЙ БІОЛОГІЧНИЙ ГОДИННИК

ЦИРКАДНІ РИТМИ: ЯК НАЛАШТУВАТИ СВІЙ БІОЛОГІЧНИЙ ГОДИННИК

Циркадні ритми – це циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів нашого організму, пов`язані зі зміною дня і ночі. Інакше кажучи – це наш біологічний годинник, який, до речі, наявний не лише у людини, а й у інших живих істот, включаючи гриби, рослини і ціанобактерії.
Цей біологічний механізм розвинувся еволюційно як спосіб пристосування до добового режиму нашої планети. Ми звикли сприймати зміну дня і ночі як даність, не замислюючись над тим, як вона впливає на нас і які процеси відбуваються у нашому організмі протягом доби. А разом з тим несвоєчасний і неповноцінний відпочинок, режим «сови», регулярні безсонні вихідні і навіть засинання перед телевізором або монітором здатні завдати нам значно більшої шкоди, ніж здається. У чому ж полягає ця шкода, чи можна її мінімізувати і як налаштувати власний біологічний годинник?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ