ЯК ВИГЛЯДАТИ ІДЕАЛЬНО В НОВОРІЧНУ НІЧ: ПЛАН НА 2 ТИЖНІ

ЯК ВИГЛЯДАТИ ІДЕАЛЬНО В НОВОРІЧНУ НІЧ: ПЛАН НА 2 ТИЖНІ

До Нового року лишилось зовсім небагато, тож саме час потурбуватися про те, щоб виглядати на святковій вечірці на всі сто. В передсвятковій метушні все менше часу лишається на те, щоб подбати про себе. Водночас в цей казковий передноворічний час нам хочеться ще більше краси, ніж зазвичай. Тож пропонуємо зробити кілька простих кроків для того, щоб підготуватися до свята й увійти в новий рік ще гарнішими, доглянутішими та щасливішими.

ГОЛОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ В МАКІЯЖІ ЗИМИ 2017-2018

ГОЛОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ В МАКІЯЖІ ЗИМИ 2017-2018

Зима найчастіше асоціюється з сяючими новорічними ялинками, сліпучим снігом, що іскриться на сонці, палкими феєрверками та ароматним глінтвейном. Що ж, додайте до цього списку ще металеві блискітки, блискучі губи та яскравий рум’янець на щічках, адже саме цих тенденцій дотримуватимуться всі модниці світу. Тож яким буде модний макіяж зими 2017-2018? Читайте в новій статті експерта EVA Blog - Яни Тимошенко!

ЗРОБІТЬ ВАШУ ПОСМІШКУ ЗДОРОВОЮ ЗА 7 КРОКІВ

ЗРОБІТЬ ВАШУ ПОСМІШКУ ЗДОРОВОЮ ЗА 7 КРОКІВ

Ми ретельно доглядаємо за шкірою, робимо все, щоб волосся виглядало роскішно, ходимо до спортзалу тричі на тиждень. Але для того щоб виглядати доглянутою цього недостатньо. Варто зосередитися на здоров'ї, і особливо здоров'ї ротової порожнини. Адже білосніжна успішка - неодмінний атрибут красивої і доглянутої жінки.

НАЙКРАЩІ ТРАВ'ЯНІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ

НАЙКРАЩІ ТРАВ'ЯНІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ

Цілюща сила трав не потребує зайвих доказів. Проте в метушні щоденних справ ми часто забуваємо про природні засоби та поспішаємо віддати перевагу покупній «хімії». Звичайно, не варто зовсім відмовлятися від шампунів та кондиціонерів, але трохи натуральності не завадить нашому щоденному догляду за собою.

ЧАС ПОДБАТИ ПРО СЕБЕ: ХЮҐЕ-РИТУАЛИ КРАСИ

ЧАС ПОДБАТИ ПРО СЕБЕ: ХЮҐЕ-РИТУАЛИ КРАСИ

Хюґе — не лише стиль життя, але і сучасний beauty-тренд. Разом з любов’ю до зручного одягу, затишного світла свічок, м’яких пледів та здорової їжі весь світ захоплюється принципами краси в стилі хюґе. Уважне та дбайливе ставлення до себе, задоволення від догляду за собою — що може бути приємніше! Про те, як виглядає хюґе в ритуалах краси, читайте в нашій новій статті.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ