ЩО Б ТАКЕ З'ЇСТИ, ЩОБ СХУДНУТИ? РОЗКРИВАЄМО СЕКРЕТИ ВОЛЮМЕТРИЧНОЇ ДІЄТИ

ЩО Б ТАКЕ З'ЇСТИ, ЩОБ СХУДНУТИ? РОЗКРИВАЄМО СЕКРЕТИ ВОЛЮМЕТРИЧНОЇ ДІЄТИ

Цю статтю ми присвячуємо усім тим, кого пляжний сезон застав зненацька і хто не встиг позбутися зайвих зимових кілограмів. Якщо вам конче необхідно схуднути з мінімальним стресом для себе та свого організму і у короткий термін, тоді вам просто необхідно познайомитися з таким дієтичним трендом, як волюметрична система контролю ваги (Volumetrics Weight Control Plan).

ЯК ЗБЕРІГАТИ ЛАКИ ДЛЯ НІГТІВ

ЯК ЗБЕРІГАТИ ЛАКИ ДЛЯ НІГТІВ

За що ми любимо лаки для нігтів? За те, що вони допомагають нам змінювати та доповнювати свій образ, додавати до нього родзинку чи контрастний акцент. Звісно, всі ми любимо красивий та різноманітний манікюр і багато хто з нас має велику кількість лаків, котрі часто зберігаються будь-де: в косметичці разом з іншою косметикою, лежать у ящику туалетного столика вперемішку з іншими речами тощо. Саме для того, щоб ваші лаки зберігалися в красивому порядку та довше прослужили, ми підготували для вас кілька корисних порад.

КОЛИ ТА ЯК МИТИ ПЕНЗЛІ ДЛЯ МАКІЯЖУ

КОЛИ ТА ЯК МИТИ ПЕНЗЛІ ДЛЯ МАКІЯЖУ

Якісні пензлі для макіяжу здатні прослужити достатньо довго. Головне при цьому — правильно за ними доглядати та вчасно очищувати. Це не тільки подовжить термін життя вашого улюбленого пензля, але й убезпечить вас від контакту зі шкідливими бактеріями, котрі можуть розмножуватися на його ворсинках, а звідти — потрапляти і в косметику. Тож як доглядати за різними пензлями? Ми у EVA Blog підготували для вас кілька корисних порад з цього приводу.

НА ЗАМІТКУ: BEAUTY-ПРОЦЕДУРИ ТА ДОГЛЯД НАПЕРЕДОДНІ СПЕКИ

НА ЗАМІТКУ: BEAUTY-ПРОЦЕДУРИ ТА ДОГЛЯД НАПЕРЕДОДНІ СПЕКИ

Хоч на дворі травень і ми ще не встигли забути перші теплі дні, стовпчики термометрів вже нагадують нам про те, що зовсім скоро настане спекотне літо. Пора відпусток, відпочинку на природі, приємних теплих вечорів та запальних вечірок! Утім, літо — це ще й серйозне випробовування для нашої шкіри, волосся й організму в цілому. Тож як підготувати себе до нового сезону та який догляд обрати для літа? Про це читайте в новій статті від EVA Blog!

BEAUTY-СЕКРЕТИ НАШИХ МАМ

BEAUTY-СЕКРЕТИ НАШИХ МАМ

Сьогодні в інтернеті можна знайти величезну кількість beauty-хаків на всі випадки життя. Утім, є також і базовий набір рецептів краси, що були перевірені роками та довели свою дієвість: саме такими секретами кожна мама ділиться зі своєю донькою змалечку. Тож саме до Дня матері ми вирішили пригадати найкращі beauty-рецепти наших мам.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ