Домашні обгортання: як, коли, скільки

Ні для кого не секрет, що для того, щоб робити СПА-процедури, зовсім необов’язково ходити до дорогих салонів — при бажанні їх можна легко виконувати вдома. Якщо все зробити правильно, результат буде не гіршим, ніж після салону.

Як часто та скільки?

Зазвичай курс складається з 10–12 обгортань, котрі виконують двічі–тричі на тиждень. При необхідності тривалість курсу можна трохи збільшити (наприклад, при запущеному целюліті).

Крок за кроком

І домашнє, і салонне обгортання проводиться в такій послідовності.
1. Очищення шкіри.
2. Нанесення маски.
3. Нанесення завершального засобу.

Крок 1: очищення

Для того щоб отримати максимальну користь від обгортання, до нього треба як слід підготуватися. Для цього спочатку прийміть душ або ванну та добре очистіть шкіру. В залежності від того, яке обгортання ви запланували, робіть скрабування:
✿ цукром, якщо будете робити фруктове обгортання;
✿ глиняне чи мінеральне — під маски з лікувальними грязями чи глинами;
✿ сольове — під обгортання з водоростей.
Якщо ви маєте набряки, використовуйте сольовий скраб — він має хорошу лімфодренажну дію та ефективно виводить зайву рідину.
Скрабування варто робити не частіше, ніж тричі на 7 днів. Через це і обгортання радимо виконувати з таким же часовим інтервалом.

3.jpg

Крок 2: нанесення маски

Виконується у такій послідовності:

1. Рівномірно нанесіть на все тіло чи окрему ділянку необхідну кількість маски.
2. Обгорніть маску бандажними бинтами, плівкою (при виконанні процедури на певній ділянці) чи простирадлом (зручно для обгортання всього тіла).
3. Загорніться в теплу ковдру.
4. Увімкніть приємну музику, розслабтесь і приляжте на 20–40 хвилин.
5. Зніміть обгортання та змийте маску під душем.

Корисні поради

✿ Обгортання стимулює процеси обміну — вони продовжуються і після змивання маски. Тому цю процедуру краще робити ввечері перед сном. Не варто після неї кудись поспішати чи робити генеральне прибирання.
✿ Для того щоб не знизити ефективність процедури, змивайте маску лише водою, без мила чи гелю.
✿ Бинти та плівка мають ефект компресії — вони ніби «просувають» корисні речовини з маски вглиб шкіри. Крім того, плівка також надає ефект сауни. Все це допоможе зробити ваше обгортання більш ефективним та очистити організм від шлаків.
✿ Щоб посилити ефект від процедури, під час змивання маски зробіть собі масаж, — так ви ще більше простимулюєте процеси обміну.
✿ З цією ж метою можна використовувати спеціальні сиворотки — їх наносять під обгортання. Масаж, ефект сауни та бандаж допоможуть активним речовинам з сиворотки потрапити в глибинні шари вашої шкіри.
✿ Щоб не забруднити ковдру, загорніться спочатку в простирадло, а потім — в ковдру.
✿ Якщо використовуєте плівку, беріть спеціальну — для косметологічних процедур, оскільки звичайна харчова легко рветься і надто розтягується.
✿ Під час обгортання ніжок тримайте рулон з плівкою під нахилом та загортайте знизу догори по спіралі.

2.png

Що відбувається в цей час?

На час витримки маски постарайтесь максимально розслабитись та не робити активних рухів. В цей час з вашого тіла виходить волога і токсини, а щоб поповнити запас рідини, випийте чашку зеленого чаю або трохи води.
Обгортання стимулює процеси обміну та кровообіг, розтоплює жир, активізує вивід токсинів та шлаків — словом, ваш організм в цей час активно працює. Не заважайте йому та не перевантажуйте.

Крок 3: нанесення завершального засобу

Так само, як і скраб, обирайте засіб в залежності від дії маски. Наприклад, після маски з водоростями нанесіть крем з водоростями, після зігріваючого обгортання — зігріваючий засіб і т.д. Це може бути крем, гель, сиворотка тощо — їх використовують для посилення, укріплення та подовження ефекту від процедури.

Кількість переглядів:676
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ