10 корисних солодощів

Старання контролювати свою вагу часто призводять до того, що ми зовсім відмовляємося від солодкого. Та чи так це необхідно насправді? Дієтологи стверджують, що нашому організму все-таки необхідні ласощі, щоб він не відчував себе нещасним та мав сили протистояти стресам. Отже пропонуємо поговорити про те, які альтернативні продукти можна вживати в їжу, коли сидиш на дієті, а смачненького хочеться?

2.jpg

1. Мед

Незважаючи на те, що по калорійності він не сильно відрізняється від цукру, смакові якості меду в рази інтенсивніші. Тому потрібно його, наприклад, не дві чайні ложечки, а одна. Отже, кількість спожитого продукту знижується. До того ж, меж надзвичайно корисний для організму. У ньому містяться марганець, магній і залізо, необхідні нам для здоров'я і гарного самопочуття.

3.png

2. Цукати

Ці ласощі, по-перше, низькокалорійні, а по-друге, надзвичайно ефективні в боротьбі зі втомою і депресією. Оскільки це повністю натуральний продукт, то в ньому містяться ті ж цінні речовини, що і в вихідних фруктах. З цукатів ми отримуємо аскорбінову кислоту, токоферол і бета-каротин, які допомагають запобігти віковим змінам і продовжити молодість.

4.jpeg

3. Халва

Цей східний смаколик недарма користувався великою популярністю в гаремах султанів. Якщо регулярно вживати його в їжу, стан шкіри помітно поліпшується. А все тому, що в халві містяться вітаміни А, Е і групи В. Цей продукт також допомагає зміцнити серцево-судинну систему і підтримує організм в стресових ситуаціях.

5.jpg

4. Пастила

Ще одна насолода, яка прийшла до нас зі Сходу. Що не кажи, а там знали, як приготувати корисний та смачний продукт! Багато їсти пастили не варто, а ось в розумних кількостях вона необхідна, щоб виводити з організму солі важких металів.

6.jpeg

5. Зефір

Незважаючи на те, що зефір є похідною агару, він набагато менш калорійний, ніж більшість ласощів. Тому ви можете замінити їм печиво і тортики. У зефірі міститься багато фосфору і заліза, а також білка, який необхідний для м'язових тканин.

7.png

6. Мармелад

Зверніть увагу, що мова йде про натуральний продукт, а не його штучні замінники, які зараз можна знайти на прилавках магазинів. Головна користь мармеладу полягає в тому, що з нього ми отримуємо пектин. Цей компонент відповідає за желеподібну форму цукерки. А нам він потрібен, щоб вивести токсини і нормалізувати діяльність шлунково-кишкового тракту.

8.jpg

7. Коричневий цукор

Його називають улюбленцем тих, хто займається підрахунком калорій. Дієтологи чверть століття тому заявили, що цей продукт набагато корисніший за свого білого аналога. За рахунок того, що процес його отримання передбачає мінімальну промислову обробку рослинного матеріалу, в коричневому цукрі зберігаються всі мікроелементи.

9.jpg

8. Чорний шоколад

Цей вид ласощів назвати солодким на смак можна з великою натяжкою, але наш організм сприймає його саме так. У чорному шоколаді міститься мінімум калорій, зате максимум корисних речовин: флавоноїдів, антиоксидантів і вітамінів.

10.png

9. Варення

Нарешті ми дібралися і до близьких нашому серцю продуктів! Не дивуйтеся, але наші бабусі теж відмінно розбиралися в солодощах. Найбільш корисне варення виходить в результаті мінімальної термічної обробки. Такі рецепти ще називають «п'ятихвилинками», тому що підготовлена ​​суміш тримається на вогні, поки не закипить, потім проварюється хвилин п'ять, і знімається з плити.

11.jpg

10. Ягоди і фрукти

І, звичайно ж, не варто забувати про користь натуральних плодів, які дарує нам природа. Вони багаті вітамінами, органічними кислотами, клітковиною, вуглеводами і багатьма іншими речовинами, без яких наш організм не зміг би обійтися.

Кількість переглядів:713
Середня оцiнка: 4.88
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ