8 ОФІСНИХ ЗВИЧОК, ЩО ПСУЮТЬ ВАШЕ ЗДОРОВ'Я

Для багатьох з нас офіс став другою домівкою. Дивуватися тут нічому — на роботі ми проводимо по 8 і більше годин на добу. Якщо ви виконуєте паперову роботу або працюєте з електронною базою даних, то практично постійно сидите за столом. Вчені-фізіологи склали рейтинг шкідливих звичок, на які страждають більшість офісних співробітників. Незважаючи на свою уявну нешкідливість, кожна з них здатна чинити негативний вплив на ваше здоров'я. Тож радимо ознайомитись з рейтингом і в подальшому уникати їх. 

rawpixel-com-296612-3.jpg

Пам'ятайте про сніданок

Медики не перестають повторювати нам, наскільки важливий сніданок, але прислухаються до їхніх порад далеко не всі. Звичайно, в ранковому поспіху набагато простіше випити кави (яка, до речі, часто купується, а не вариться, в результаті чого в стакан потрапляє набагато більше цукру, ніж це необхідно). Пропускаючи сніданок, ви не даєте своєму організму можливості почати день так, як йому було б комфортно.

Бадьорість, яку ви відчували вранці, вже до обіду прагне до нульової позначки, обмін речовин порушується, і в другій половині дня вас починає мучити голод. Коли ви приходите ввечері додому, починаєте поглинати все, що вам попадається під руку, забуваючи рахувати калорії і критично оцінювати необхідність відправлених в шлунок продуктів. 

alisa-anton-134332.jpg


Тримайте поставу

Хребет не даром називають опорою нашого тіла. Від того, наскільки правильною буде ваша постава, залежить розташування внутрішніх органів, здійснення нормального кровообігу, насичення киснем м'язових тканин. Першими починають з'являються болі в спині і плечах, потім до них приєднуються і мігрені.

Додайте до розкладу фізичну активность

Засиджуватися за робочим столом небезпечно. Періодично положення тіла потрібно міняти. Походіть по кабінету, зробіть кілька нахилів і присідань. Запевняємо вас, навіть елементарна фізична активність здатна надихнути вас на нові трудові подвиги!

blubel-103318.jpg

Забудьте про позу "нога на ногу"

Одна з найбільш популярних поз для сидіння — схрещування ніг. Її вважають комфортною близько 80% жінок. Насправді зручна вона скоріше тому, що звична. Наш організм зовсім не вважає її такою. Коли ви переносите масу тіла на одну сторону, хребет займає неправильно положення, що веде до його викривлення. Крім того, схрещування ніг перешкоджає нормальному кровообігу в області органів малого тазу.


Не чіпайте очі

Перш за все, очі не рекомендують чіпати руками для дотримання правил гігієни. Якщо на слизову оболонку потраплять бактерії, може розвинутися кон'юнктивіт. Це досить неприємне захворювання, яке може вивести вас з ладу на кілька днів. Втомилися очі — зробіть краще гімнастику, яка допоможе розслабити м'язи очного дна.

У косметологів є свої причини протестувати проти потирання очей. Шкіра вік дуже ніжна, тому вона травмується і розтягується від регулярного впливу. Ви ж не хочете завчасно обзавестися зморшками!

mari-helin-tuominen-38313.jpg


Не підпирайте рукою підборіддя

І знову мова піде про гігієну. Як часто жінки задаються питанням, чому у них на обличчі не перестають з'являтися прищики, хоча вони давно вже вийшли з підліткового віку! Відповідь може полягати в тому, що вони часто чіпають обличчя руками, які перед цим не вимили з милом.

Лікуйтеся вдома

Відчули нездужання — звертайтеся до лікаря. Лікуватися потрібно вдома або в спеціалізованому закладі. Крім того, що ви не шкодуєте себе, ви можете заразити своїх колег.

jordan-bauer-265391.jpg

Відпочивайте

Страшною хворобою нашого віку стало "професійне вигорання". Стрес має властивість накопичуватися. Тож якщо ви не даєте собі відпочивати, одного дня просто не звожете працювати. До речі, вчені встановили, що найращі ліки від "професійного вигорання" - це фізична активність. Відчуваєте, що день був заважким - мерщій вирушайте на масаж, у спортзал чи на прогулянку парком. Відпустку також  краще проводити досить активно, а не сидіти весь час із телефоном у руках.


Сподіваємось, ці поради стануть вам у нагоді. Бажаємо міцного здоров'я та кар'єрних успіхів!

Кількість переглядів:765
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ