ФЕЙСБІЛДІНГ: ТРЕНУЄМО… ОБЛИЧЧЯ!

Чи знаєте ви, що на вашому обличчі знаходиться 57 м’язів, з них 21 мімічний. Далеко не усі лицьові м’язи однаково активні (тільки якщо ви не професійний мім), і з віком вони, як і будь-які інші, починають втрачати еластичність і пружність, що призводить до виникнення естетичних проблем.

Фейсбілдінг, фейсфітнес або йога для обличчя - під цими назвами криється комплекс вправ, завдяки яким можна повернути первісний тонус лицьовим м’язам, підтягнути шкіру, зменшити кількість зморшок і навіть змоделювати контур обличчя. Тобто досягти того ж результату, який дають апаратні процедури, ін’єкції і пластика, тільки безкоштовно, безболісно і без хірургічного втручання!

Що це за вправи, у чому їх призначення і як працює фейсбілдінг?ТРІШКИ ІСТОРІЇ

Цей метод далеко не новий, як може здатися на перший погляд. Комплекс фізичних вправ для обличчя вперше був описаний ще на початку ХVIII сторіччя. Розвиток методики продовжився у ХХ сторіччі завдяки таким апологетам фейсбілдінгу і фейсліфтингу, як Беннетт Сенфорд, Сента Марія Рунге, Рейнхольд Бенц і авторкам двох найпопулярніших сучасних програм з лицьового тренінгу Керол Мадджио і Беніті Кантієні. Нині число адептів цієї практики примножується, з’являються нові й нові авторські методики, і все більше жінок (а разом з ними і чоловіків) відкривають для себе цей чудодійний спосіб омолодження. Час і нам з вами ближче познайомитись з фейсбілдінгом.

@facefitness.ch

Ольга Малахова @facefitness.ch


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ


Згадаємо наші найболючіші проблеми:

обвисання шкіри в області шиї і підборіддя, мімічні зморшки, «гусячі лапки»… Звичайно, догляд за шкірою із застосуванням косметичних засобів - це необхідна міра. Проте, обмежившись тільки цим, ви отримаєте той самий ефект, як від використання косметики для тіла без відвідин спортзалу - стан шкіри покращиться, але м’язовий корсет лишиться слабким, і з часом вік візьме своє. Тож варто піклуватися не лише про усунення косметичних проблем, а й про покращення фізіологічного стану обличчя в цілому. Саме на це і спрямовані заняття з фейсбілдінгу - лицьові м’язи поступово набувають тонусу, який, в свою чергу, призводить до натяжіння шкіри, тобто виникає ефект підтяжки. При цьому ви не виглядатимете як воскова фігура, обличчя не втратить рухливості і ваша міміка залишиться природною.


@jenya.baglyk.face.school

Женя Баглик @jenya.baglyk.face.schoolПереваги фейсбілдінгу:

  • відсутність протипоказань та побічних ефектів

  • довгостроковий ефект (за умови регулярного виконання вправ)

  • природність

  • доступністьБАЗОВІ ВПРАВИ

Перед заняттям обличчя необхідно розігріти. Зробити це можна легким поплескуванням подушечками пальців, як при нанесенні крему.


Чоло

Прикладіть середній і вказівний пальці горизонтально до чола над бровами. Піднімайте брови (вираз подиву) і одночасно тисніть пальцями донизу, створюючи протидію. Ви маєте відчути, як під пальцями напружуються м’язи.

Виконуємо по 15-30 повторень.

@jenya.baglyk.face.school

Женя Баглик @jenya.baglyk.face.school


Зона навколо очей

1. Малюємо поглядом уявні вісімки максимальної величини в одному, а потім в зворотному напрямку. Так само малюємо поглядом кола.

Виконуємо по 15 повторень у кожному напрямку.


2. Вказівний і середній пальці тримаємо у формі літери “V”. Прикладаємо пальці до зовнішнього і внутрішнього кутів ока і фіксуємо ці точки. Заплющуємо очі, тиснемо верхньою повікою на нижню. Брови і чоло залишаються нерухомими. Ви повинні відчути пульсацію м’язів під пальцями.


3. Залишаємо пальці у тому ж положенні. Піднімаємо очі, намагаючись побачити стелю. Одночасно підтягуємо нижню повіку, ніби мружимомся на сонці.

Виконуємо ці дві вправи по 15-30 повторень, кожного разу фіксуючи положення на кілька секунд.


4. Дивлячись прямо перед собою, максимально розширюємо очі. Брови при цьому залишаються нерухомими. Фіксуємо положення на кілька секунд.

Виконуємо 15-30 повторень.


Щоки

1. Наберіть повітря до роту. Перекочуйте повітря з однієї щоки до іншої.


2. Надувайте і здувайте щоки.


Женя Баглик @jenya.baglyk.face.school

Женя Баглик @jenya.baglyk.face.school


3. По черзі надувайте верхню і нижню губу.


Кожну вправу виконайте по 15 разів.


Губи


1. Кладемо долоні на щоки. Притискаємо, фіксуючи щоки і куточки губ. У цьому положенні вип’ячуємо губи, ніби у поцілунку. Намагаємося не надто стискати губи, щоб навколо них не утворювались зморшки.

@facefitness_tkacheva

Наталья Ткачева @facefitness_tkacheva2. Розміщуємо вказівний і середній пальці трохи вище куточків губ, між верхньою губою і носогубною складкою. Фіксуємо цю точку. Намагаємося усміхнутися, тягнучи куточки губ догори. Одночасно створюємо супротив пальцями. Намагаємося не напружувати нижню частину обличчя.


Виконуємо по 30 повторень.І наостанок ділимося з вами Instagram-акаунтами 5 популярних тренерів з лицьової гімнастики. Їхні сторінки і канали на YouTube стануть справжньою знахідкою для тих, кого зацікавив фейсбілдінг і фейсфітнес.


Євгенія Бобровська

http://instagram.com/tonedface_bobrovskaya


Ольга Малахова

http://instagram.com/facefitness.ch


Анастасія Бурдюг

http://instagram.com/superlitso


Євгенія Баглик

http://instagram.com/jenya.baglyk.face.school


Наталя Ткачева

http://instagram.com/facefitness_tkacheva


Ці жінки на власному прикладі і прикладі своїх підопічних наглядно демонструють результативність методик фейсбілдінгу. Сподіваємося, що їхні акаунти стануть для вас додатковим мотиватором і доказом того, що ваша краса у ваших руках. І пам’ятайте, будь-який метод омолодження сам по собі лише гвинт у складному механізмі. Фейсбілдінг працюватиме лише в купі зі здоровим і активним способом життя, позитивним мисленням і самосприйняттям.


Кількість переглядів:1379
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ