ГАРНИЙ ТОН: 8 СЕКРЕТІВ НАНЕСЕННЯ ТОНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

Сьогодні косметичні марки пропонують багато варіантів, як зробити нашу шкіру більш гарною, свіжою, бездоганную. Минули ті роки, коли жінки побоювалися використувувати тональні засоби щодня. Напроти, косметологи радять застосовувати тональні креми та пудри для захисту шкіри від шкідливого впливу середовища.

Ми зібрали декілька правил нанесення тонального крему, які допоможуть завжди виглядати бездоганно без особливих зусиль!

eva_makeup_04.jpg

 1. Щоб очікуваний результат відповідав отриманому, краще наносити тональний засіб при сонячному світлі, адже яскраве освітлення виставляє на показ всі недоліки макіяжу. Тож потурбуйтесь заздалегідь, аби їх не було.

 2. Дехто вважає, що тональний засіб і так жирний, тому користуватися денним кремом не потрібно. Насправді крем шкірі потрібен незалежно від наявності макіяжу. Просто дайте йому увібратися, а залишки промокніть серветкою. Тональник набагато краще розподіляється по шкірі, яка добре зволожена, і тримається довше.Приступаючи до нанесення, не поспішайте відразу захватити усю поверхню обличчя. Видавіть невелику порцію засобу на долоню і точково розподіліть її. Далі починайте круговими рухами розтирати тональник у напрямку від центру до периферії (по масажних лініях, щоб не розтягувати шкіру і не провокувати утворення зморшок). Стежте за тим, щоб крему не було надто багато. Інакше він заб'є пори, і обличчя буде виглядати надто театрально.

 3. Якщо є необхідність замаскувати дефекти шкіри, не поспішайте наносити на них потрійну порцію крему. Краще обробіть проблемну ділянку в кілька етапів. Спочатку нанесіть тональник на все обличчя, дайте засобу увібратися. Через пару хвилин оцініть, чи потребує корекції недолік. Якщо так, то знову видавіть трохи крему на долоню і нанесіть другий шар на те місце, яке треба скоригувати. Через кілька хвилин знову оцініть результат. Пам'ятайте, що під товстим шаром косметики шкіра не дихає. Тому захоплюватися нею не треба, особливо при наявності проблемних ділянок — це може спровокувати появу нових проблем.


  eva_makeup_01.jpg

 4. Щасливим власницям бездоганної шкіри, які просто хочуть зробити її тон більш рівним, можна наносити тональним крем тонким шаром. Зробити це пальцями буде складно, а ось за допомогою спонжа — запросто. Трохи змочіть його водою, видавіть краплю тональника і приступайте до нанесення. До речі, губку можна використовувати і для нанесення тонального крему товстим шаром. Тільки в цьому випадку використовуйте сухий спонж.

 5. Коли ви користуєтеся тональними засобами декількох відтінків або консилером та хайлайтером, їхнє використання має біти непомітним на вашій шкірі. Зверніть увагу на границі в тих місцях, де темний колір стикується зі світлим. Підійдіть до вікна і подивіться у дзеркало з усіх сторін, опустіть обличчя вниз, потім підніміть вгору. Щоб границь не залишалося, їх можна розтушувати злегка зволоженим спонжем.

 6. Також звертайте увагу на те, чи не відрізняється ваше обличчя за кольором від шиї. Часто буває так, що відтінок тонального засобу не співпадає ідеально з кольором шкіри. Тоді голова здається ляльковою, неначе відокремленою від шиї. Щоб цього не відбувалося, необхідно також наносити косметику на усі видимі ділянки тіла.

  eva_makeup_03.jpg


 7. Подивіться, чи не відрізняється від кольору обличчя зона росту волосся. Ретельно опрацюйте і цю зону, особливо тоді, коли волосся зібране в пучок, а обличчя повністю відкрите.

 8. Влітку можна не наносити тональний крем на все обличчя, а за допомогою кисті замаскувати тільки недоліки шкіри: кола під очима, почервоніння, висипання. Або просто використовувати легкі пудрові текстури та флюїди.

  А які хитрощі нанесення тональних засобів знаєте ви?


Кількість переглядів:841
Середня оцiнка: 4.5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ