ЯК ПОДОВЖИТИ ЖИТТЯ МАНІКЮРА

В перші дні після манікюру наші нігті виглядають ідеально! Але через хатні справи, а іноді й роботу, манікюр швидко втрачає акуратний та доглянутий вигляд. Фарбувати нігті кожні три дні — не вихід, адже це може нашкодити їхньому здоров’ю. Про те, як зберегти свіжий манікюр якомога довше, а разом з тим — сімейний бюджет та здоров’я нігтів, читайте в новій статті від EVA Blog.

alisa-anton-64355.jpg

Робіть манікюр правильно

✿ Замість ванночки використовуйте засіб для видалення кутикули. Вода міняє структуру нігтів, а з часом вони повертаються до свого первісного стану. Тому лак, нанесений на вологі нігті, сколюється швидше.

✿ Надайте нігтям форми, що повторює лінію кутикули, і вірогідність того, що вони зламаються, буде меншою.

✿ Не забувайте полірувати нігтики спеціальною пилочкою: вона допоможе отримати рівну поверхню й запобігти руйнуванню.

✿ Перед нанесенням лаку підготуйте нігтьову пластину: знежирте її та нанесіть базове покриття. Наприклад, засіб 2 в 1: базове і верхнє покриття LCF створює бездоганну поверхню, заповнюючи нерівності нігтя, захищає його від пошкодження та пожовтіння, а як верхнє покриття надає нігтям ідеального блиску та допомагає лаку краще триматися.

eva_nails_01.jpg

✿ На кінчики нігтів нанесіть два шари базового покриття, адже в цих місцях лак сколюється найчастіше.

✿ Використовуйте засоби одного бренду, тому що будь-яка косметика розробляється так, щоб окремі продукти взаємодіяли між собою максимально ефективно.

✿ Не трусіть флакон з лаком перед тим, як наносити його: бульбашки, що утворюються в цей час, роблять лак менш стійким.

✿ Після нанесення лаку не забувайте запечатати покриття з торцевого боку нігтя (того, який ви підпилюєте). Це стосується як кольорового, так і верхнього покриття.

✿ Намагайтеся нанести лак якомога тоншим шаром. Краще зробити кілька тонких шарів, давши підсохнути кожному з них 5–7 хвилин, аніж нанести один товстий.

✿ Сушіть лак природним способом або холодним повітрям з фену.

✿ Через 2–3 дні нанесіть ще один шар верхнього покриття: це допоможе надати нігтям блиску й уникнути ламкості.

✿ Щоб кутикула мала охайний вигляд і повільніше росла, регулярно користуйтесь пом’якшувальною олійкою LCF.

eva_nails_02.jpg

✿ Якщо бажаєте отримати максимально тривалий манікюр, обирайте лак з блискітками — він найстійкіший.

✿ Користуйтесь рукавичками під час виконання хатніх справ.

Доглядайте за манікюром з гель-лаком


Манікюр з гелем або гель-лаком — найбільш міцний та витривалий. Утім, це зовсім не означає, що його неможливо пошкодити. Щоб зберегти нігтики в ідеальному стані якомога довше, дотримуйтесь простих правил.

✿ В той день, коли ви зробили манікюр, не приймайте гарячу ванну та намагайтесь уникати тривалого контакту з водою та парою.

✿ Не підпилюйте самостійно манікюр з гель-лаком.

✿ Під час миття посуду та прибирання завжди вдягайте гумові рукавички.

✿ На дуже тонких та слабких нігтях гель-лак тримається погано, тому спочатку укріпіть нігті вітамінами, масками, олійкою тощо.

tiko-giorgadze-250881.jpg

✿ Не носіть гель-лак довше 2–3 тижнів, навіть якщо він усе ще виглядає пристойно. В цей час посилюється зціплення покриття з нігтем, і зняти його стає складніше. Внаслідок цього страждає нігтьова пластина.

✿ Механічне зривання гель-лаку з нігтів так само порушує їхню цілісність. Якщо вирішите зняти його самостійно, використовуйте тільки спеціальну рідину і дерев’яні палички.

Як бачите, правил немало, але всі вони дуже прості. Достатньо лише звикнути правильно доглядати за манікюром, і він триматиметься набагато довше, а нігті будуть здоровими.
Бажаємо гарних нігтиків та відмінного настрою!

Кількість переглядів:1771
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ