ЯК ЗБЕРІГАТИ ЛАКИ ДЛЯ НІГТІВ

За що ми любимо лаки для нігтів? За те, що вони допомагають нам змінювати та доповнювати свій образ, додавати до нього родзинку чи контрастний акцент. Звісно, всі ми любимо красивий та різноманітний манікюр і багато хто з нас має велику кількість лаків, котрі часто зберігаються будь-де: в косметичці разом з іншою косметикою, лежать у ящику туалетного столика вперемішку з іншими речами тощо. Саме для того, щоб ваші лаки зберігалися в красивому порядку та довше прослужили, ми підготували для вас кілька корисних порад.


Як зберігати лаки для нігтів


Правила зберігання

Середній період життя лаку для нігтів — до 2 років, але цей термін можна подовжити, якщо дотримуватися простих правил зберігання.

• Не зберігайте лаки поблизу вікон, радіаторів опалення на інших джерел тепла. Найкраще місце для них — темне та прохолодне з постійною температурою, наприклад, дальній темний кут кімнати.

• Холодильник для зберігання лаків теж не підходить, оскільки, по-перше, вони займатимуть зайве місце, а по-друге, тепле повітря, що потраплятиме до холодильника при відчиненні дверей, призводить до утворення конденсату, що руйнує текстуру лаку.

• З цієї ж причини не зберігайте лаки у ванній кімнаті.

• Організуйте зберігання таким чином, щоб лаки знаходились у вертикальному положенні кришечкою догори.

• Після кожного використання за необхідності протирайте горлечко флакона рідиною для видалення лаку та пересвідчуйтеся в тому, що ви герметично його закрили.


Ідеї зберігання

Щоб ваші лаки не губилися та зручно зберігалися, скористайтеся одним з наступних способів. За їхньою допомогою така звичайна річ, як різнокольорові лаки для нігтів, може перетворитися на симпатичний декор, що додасть вашій кімнаті затишку та гарного настрою.


Як зберігати лаки для нігтів на стійці


• Підставка, стійка, стелаж, ящик — зручний та красивий спосіб зберігання для тих, хто має велику колекцію лаків. Такі аксесуари можна придбати в спеціалізованих магазинах для салонів краси або замовити в інтернеті. Це може бути однорівнева підставка, багаторівневий стелаж, ящик з окремими відділеннями, настінна полиця, яку, до речі, можна прикрутити не лише на стіну, але й на бокову стінку шафи, книжкової полиці тощо.


Як зберігати лаки для нігтів на магнітній дошці


• Магнітна дошка — ще одна цікава ідея, що допоможе вам створити красу та комфорт. Приклейте на стіну прямокутник з магнітних шпалер або магнітну дошку, наклейте на кожен флакон по шматочку магніту і повісьте улюблені лаки просто на стіну.


Як зберігати лаки для нігтів у скляній вазі


• Скляна ваза — це може бути кругла скляна ваза для цукерок або двоярусна ваза для фруктів, в яку можна красиво скласти всі лаки й поставити на туалетний столик або комод.


Як зберігати лаки для нігтів у валізці


• Валізка — також красивий та зручний спосіб зберігання лаків. В залежності від кількості наявних лаків ви можете обрати компактний б’юті-кейс або велику професійну валізку. Тут ви зможете зберігати не лише лаки, але й інструменти для манікюру та інші необхідні дрібнички. А якщо у вашому домі є маленькі діти, обирайте валізку, що зачиняється на ключ.


Як зробити органайзер для лаків своїми руками


• Органайзер своїми руками. Ну, а для тих, хто хоче зручно зберігати лаки та не готові витрачатися на спеціальні аксесуари, пропонуємо зробити їх власноруч. Така ідея неодмінно сподобається рукодільницям, для яких магазинні кошики та коробочки видаються надто невиразними. Найпростіший варіант — зробити органайзер з кількох картонних коробочок.

1. Підберіть кілька невеликих картонних коробок з-під парфумів, годинників тощо.

2. Підріжте їх так, що вирівняти за висотою.

4. Гарячим клеєм склейте бокові стінки коробочок так, щоб вони добре трималися одна за одну.

5. З зовнішнього боку на дно органайзера приклейте основу з картону, що надасть йому міцності.

6. Задекоруйте органайзер: за допомогою гарячого клею обклейте тканиною та прикрасьте мереживом.


Замість тканини можна прикрасити щільним папером для пакування подарунків, кольоровою плівкою, розмалювати фарбами тощо. Такий органайзер можна поставити на туалетний столик, а можна сховати в ящик, він зручний та компактний, а зробити його простіше простого. 


Тож бажаємо приємної творчості!

Кількість переглядів:426
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ