СВЯТКОВА УКЛАДКА-ТРАНСФОРМЕР 3В1

Святкування Нового року – справа індивідуальна. Для когось це виключно родинне свято, яке відзначається у спокійній обстановці у затишному колі близьких та рідних. А для когось Новий рік перетворюється на справжні святкові перегони, коли хочеться і потрапити на корпоратив, і зустрітися з друзями, і відірватися на новорічній вечірці.

Іноді в один день відбувається одразу декілька подій, і на кожній з них хочеться виглядати особливо і по-різному. Але встигнути зробити кілька укладок в один день просто неможливо.

Наш експерт, стиліст-перукар Яна Мудрик, розповіла, як зробити новорічну зачіску 3в1 за допомогою самих лише лаку, гель-воску та праски для волосся. В результаті ми отримаємо три святкові укладки: локони, низький хвіст та пучок. Що важливо – на кожну наступну трансформацію ви витратите не більше 10 хвилин і зробити це можна практично за будь-яких обставин!І почнемо ми зі створення легких локонів за допомогою праски-вирівнювача.


1 етап - локони

Щоб ваша зачіска зберегла об’єм і протрималась впродовж усього святкування, радимо попередньо прогофрувати корені.


Покроковий майстеркласс з локонів


Розчісане волосся ділимо на горизонтальні сектори. Ми будемо накручувати волосся ярусами, починаючи з нижнього. Беремо пасмо тієї ширини, яка відповідає діаметру плойки, і завиваємо його від обличчя. При цьому кінчики залишаємо незавитими – така укладка виглядає більш сучасно і трендово. З протилежного боку обличчя робимо так само і далі, поки не зав’ємо увесь нижній сектор.


Новорічні локони


Коли ряд готовий, розбираємо пасма і фіксуємо їх лаком Schwarzkopf Got2b 2 Sexy. Повторюємо дії, поки не дійдемо до верхівки. Перш, ніж завивати верхній ярус, розділіть волосся на проділ, і завершіть завивку пасом, зберігаючи рух від обличчя.Ваша перша святкова укладка готова. І її можна з легкістю трансформувати у стильний низький хвіст.


2 етап - низький хвістДля цього залиште лицьові пасма завширшки приблизно в 4 пальці. Решту волосся зберіть у низький хвіст і зав’яжіть звичайною силіконовою гумкою для волосся. Пасма ближче до основи хвоста необхідно трохи підчесати, щоб надати зачісці об’єму.


Покроковий майстеркласс зі створення зачіски "Низький хвіст"


Бічні пасма розділіть надвоє, одна частина кожного пасма обрамлятиме обличчя – її ми лишаємо вільною, іншу частину ми використаємо, щоб приховати гумку. Для цього скрутіть пасма у джгути, обмотайте їх навколо основи хвоста так, щоб повністю перекрити гумку, і закріпіть невидимкою.


Новорічна зачіска "Низький Хвіст"


Зайву пухнастість волосся можна прибрати за допомогою гель-воску від Taft. Наша друга зачіска готова.Третя святкова зачіска – це стильний, злегка недбалий, пучок.


3 етап - недбалий пучок


Щоб його зробити, необхідно скрутити хвіст у джгут і злегка розтягнути його, створивши об’єм. Закріплюємо кінець джгута гумкою і обмотуємо навколо основи хвоста. А далі просто фіксуємо наш пучок за допомогою шпильок і невидимок, підкорюючи волосся пронизуючими рухами.


Покроковий майстеркласс зі створення зачіски "Недбалий пучок"


За необхідності, доформуйте зачіску і зафіксуйте кінцевий результат за допомогою лаку MAY hair Perfect Style.


Новорічна зачіска "Недбалий пучок"Тепер ви озброєні на усі сто і готові до будь-яких випробувань новорічними святковими заходами. Щасливого Нового року!

Кількість переглядів:1170
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ