Заміський будинок чи міська квартира: фактори вибору

Коли постає питання власного житла, досить часто важко обрати між заміським будинком та квартирою у центрі міста. Існує безліч факторів на користь обох рішень. Розглянемо основні з них.

Переваги будинку

Спокою та умиротворення, певної гармонії з природою легше досягти, проживаючи у заміському будинку. Приватний будинок дозволяє звільнитися від шуму, галасу автомобілів та докучливих сусідів. Крім того, власники свого дому можуть на свій розсуд розпоряджатися як площею будинку, так і територією біля нього. Можна спокійно без зайвих дозволів міняти планування оселі. Якщо дозволяє площа, то крім традиційних спалень, вітальні можна облаштувати робочий кабінет, майстерню і навіть власну баню з сауною. Авжеж шлях від дому до роботи буде займати, можливо, більше часу, але наявність автомобіля вирішить цю проблему. Тим паче, що інтенсивність дорожнього руху за містом є меншою.
Прибудинкова ділянка може бути облаштована по-різному — все залежить від потреб господарів. Це можуть бути барвисті квітники, дитячі майданчики, басейни, фруктові сади або просто дизайнерські ландшафти з фонтанами та ділянками для відпочинку. Любителі вирощування овочів та фруктів теж знайдуть для себе перевагу життя за містом. Погодьтеся, що може бути краще, ніж огірок чи помідор з власного огороду чи теплиці?
Заміський будинок — це вдале рішення для людей, яким до душі розмірене життя.

Аргументи на користь квартири

Основна перевага проживання у квартирі — це «цивілізованість». Це поняття включає в себе можливість користування розвиненою інфраструктурою. Сюди входять не лише дитячі садки, школи та магазини, а й всілякі майстерні, розвиткові центри, парки, театри, кіно, музеї тощо. Ще один плюс на користь квартири — це близькість до роботи та бізнес-центрів, саме в яких найчастіше проходять ділові зустрічі. Більш того, власникам квартири не слід замислюватися на такими чинниками, як провід каналізації, газу, прибирання прибудинкової території. Менших фінансових ресурсів потребує і ремонт квартири, порівняно з будинком. Утім, не слід забувати про і екологічне становище, яке в місті, нажаль, не є ідеальним, та про сусідів, яких вам не доведеться обирати. Тут, як кажуть, пощастить або не пощастить.
Вибір будинку або квартири — це питання, яке вирішується не лише на поточних потребах сьогодення, але й має ґрунтуватися на майбутніх перспективах. Саме тому крім власних бажань, слід враховувати різні фактори. Нехай ваша оселя буде вашою надійною фортецею, не зважаючи на те, чи це квартира, чи заміський будинок.

Кількість переглядів:317
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар

Схожi матерiали

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ