ЗРОБІТЬ ВАШУ ПОСМІШКУ ЗДОРОВОЮ ЗА 7 КРОКІВ

Ми ретельно доглядаємо за шкірою, робимо все, щоб волосся виглядало роскішно, ходимо до спортзалу тричі на тиждень. Але для того щоб виглядати доглянутою цього недостатньо. Варто зосередитися на здоров'ї, і особливо здоров'ї ротової порожнини. Адже білосніжна успішка - неодмінний атрибут красивої і доглянутої жінки.

Представляємо до вашої уваги перелік найпростіших та далеко не дорогих продуктів, котрі допоможуть зміцнити ваші зубки, щоб посмішка була білосніжною та сяяла красою.

Зробіть вашу посмішку здоровою та білосніжною всього за 7 кроків!


1.Всім відомо, що кальцій — основа міцних кісток та зубів. Але не всі знають, що кальцій найкраще засвоюється не з аптечних вітамінів, а якраз з натуральних продуктів. Серед усіх продуктів рослинного походження найбільше кальцію містить перець та петрушка. Якщо бажаєте мати здорові та міцні зуби, вживайте щодня один солодкий перець та пучок петрушки.

2. Цибуля знезаражує порожнину рота та має позитивний вплив на білизну та міцність наших зубів. Але через стійкий запах її краще вживати вдома.


Зубна паста Biomed Прополіс

Зубна паста Biomed Прополіс - cвіжий подих, здорові ясна, міцні та білі зуби


3. Відмовтеся від солодких газованих напоїв та солодощів — їхнє вживання сприяє пом’якшенню нашої емалі, через що зуби стають дуже вразливими. Звичайно, повністю відмовитись від солодощів неможливо, але намагайтеся їх хоча б правильно вживати та опісля не чистити зуби протягом 1–1,5 години. А ще краще — замініть солодощі на сухофрукти.


4. Горіхи містять дуже важливі та корисні олії, тому регулярне вживання їх позитивно впливає на здоров’я в цілому. А дрібні часточки діють на порожнину роту подібно скрабу.


Зубна щітка Oral-B електрична

Зубна щітка Oral-B електрична при мінімальному впливі видаляє вдвічі більше нальоту та бактерій, ніж будь-який аналогічний аксесуар.


5. Зелений чай (без цукру).
Такий напій в будь-яку пору дня освіжає подих та вбиває шкідливі бактерії. А завдяки тому, що чай містить вітамін С, ваші зубки стануть ще міцнішими, а ясна — здоровішими.


Суспензія SPLAT Рідка емаль

Суспензія SPLAT Рідка емаль допоможе перешкодити руйнування емалі


 6. Загартування зубів: ополіскування ротової порожнини холодною водою двічі на день. Полоскати слід після прийому їжі (але не після гарячої!). Ополіскування можна проводити просто водою, а можна додати до неї декілька крапель олії чайного дерева.


7. Молочні продукти та молоко, але не ті, що продають в супермаркетах, а справжні, натуральні.
До речі, найбільше молочного білка та кальцію містить твердий сир. Найкраще його вживати окремо від звичайних прийомів їжі. Наприклад, можна зробити невеликий перекус з сиром впродовж робочого дня. Ще один секрет — кальцій на 30% краще засвоюється з кислого середовища. Тому можете додати до такого перекусу ще чашечку чаю з лимоном.
Однієї скибочки сиру буде замало — для підтримання здоров’я зубів варто вживати біля 100 грамів сиру щодня.

Зубочистка з ниткою MAY

Головна функція зубочистки з ниткою MAY dent  – очищення міжзубних проміжків, недоступних для зубної щітки.


Сподіваємось, наші поради стануть вам у нагоді, а засоби, представлені в Eva допоможуть вам бути доглянутими і здоровими. До зустрічі в Eva!

Кількість переглядів:264
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ