АРОМАТИ ОСЕНІ: ЯК ПІДІБРАТИ ПАРФУМИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ПОРИ РОКУ

АРОМАТИ ОСЕНІ: ЯК ПІДІБРАТИ ПАРФУМИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ПОРИ РОКУ

Восени небо змінює свій колір, здіймається легкий вітерець і немов струнами перебирає кронами дерев, котрі, у свою чергу, кивають йому в такт і прикрашаються жовтим та червоним листям. Осінь — це романтика, коли раніше вмикаються ліхтарі на вулицях міста, а вдома частіше запалюються свічки. Якщо у вирі справ на деякий час призупинитися, то восени можна набагато глибше відчути себе та довколишній світ: зачарований прохолодною тишею вологий ранок, похмуру посмішку сонця і найяскравішу палітру кольорів, що складається з усіх можливих відтінків зеленого, жовтого й червоного. І звичайно аромати: осінь пахне хризантемами, гарячим шоколадом в улюбленій кав’ярні, опалим листям, що шелестить під ногами, неспішною ранковою кавою і в’язаною шаллю з улюбленими парфумами.

SLOW BEAUTY: ВСЕ, ЩО ВИ МАЄТЕ ЗНАТИ ПРО ЦЕЙ БЬЮТI-ТРЕНД

SLOW BEAUTY: ВСЕ, ЩО ВИ МАЄТЕ ЗНАТИ ПРО ЦЕЙ БЬЮТI-ТРЕНД

В суспільному уявленні сучасна жінка – це універсальний солдат, вона здатна розвивати власний бізнес або займати відповідальну посаду, самотужки вести домашнє господарство, контролювати навчання дітей і організувати їхнє дозвілля, при цьому знаходити час на салон краси, фітнес-клуб, семінари з саморозвитку і кулінарні курси. Нам буквально нав’язують необхідність бути успішною, активною, відповідальною, цілеспрямованою і при цьому завжди виглядати бездоганно. Тому не дивно, що жінки вимушені вдаватися до агресивних методів швидкого омолодження – інвазивних процедур і маніпуляцій. На Заході, доречі, такі радикальні рішення давно вже не користуються колишньою популярністю. Натомість встановлюється і поширюється мода на натуральність і природну красу, яка є наслідком загального здоров`я. У цьому контексті і виникло поняття slow beauty, про яке йтиме мова у нашій статті.

БОРОТЬБА З СУХІСТЮ ТРИВАЄ! ЯК ЗВОЛОЖИТИ ШКІРУ ЗСЕРЕДИНИ

БОРОТЬБА З СУХІСТЮ ТРИВАЄ! ЯК ЗВОЛОЖИТИ ШКІРУ ЗСЕРЕДИНИ

Краса починається зсередини. І це не розхожий вислів, а беззаперечний факт. Наша зовнішність – це відображення внутрішнього стану нашого організму і один з наочних показників загального здоров`я. Найкрасномовніше про наш вік, явні і скриті захворювання, виснаження, недостатній відпочинок, вплив стресу і несприятливих факторів зовнішнього середовища говорять наша шкіра, волосся і нігті. Найрозповсюдженішою естетичною проблемою, яка починається зсередини, залишається надмірна втрата вологи. І загострюється ця проблема, як завжди, з приходом осінніх холодів. Для її вирішення недостатньо зовнішнього догляду, оскільки він виконує скоріше корегуючу функцію, усуваючи наслідки, а не причину.
Бажаєте дізнатися, як зволожувати організм зсередини, аби шкіра виглядала доглянутою і сяяла здоров’ям за будь-яких зовнішніх умов? Тоді читайте нашу чергову статтю для Eva Blog.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ