Як правильно використовувати блискітки в макіяжі?

Хоча Новий рік вже позаду, макіяж з блискітками ви можете зробити для шумної вечірки або нічного клубу.

Отже, як правильно зробити «блискучий» макіяж, щоб бути яскравою і не виглядати при цьому «новорічною ялинкою»? Макіяж з блискітками пасує майже всім дівчатам. Єдине виключення становлять лише ті, у кого верхні повіки аж надто нависають на очі. В такому разі краще зупинитися на матових відтінках.

Блискучий макіяж привертає увагу до найменших недоліків шкіри: будь-яке почервоніння чи подразнення стане ще помітнішим, тому особливу увагу зверніть на нанесення тону. Для маскування недоліків використовуйте консилер. В попередніх публікаціях ми говорили про те, як правильно ним користуватись. Ці ж поради залишаються актуальними і для мерехтливого макіяжу.
1.jpg
Не варто наносити блискітки водночас і на очі, і на губи. Як і в будь-якому іншому макіяжі, акцент треба поставити на очах або на губах. А для того, щоб блискітки не осипалися та не скочувалися, їх треба правильно наносити. Трохи припудріть повіки перед нанесенням макіяжу — це зробить його більш стійким.

Можна використовувати спеціальні фіксатори для блискучого макіяжу. Ці засоби наносять під блискітки, і вони міцно їх тримають. Утім, це не обов’язково. Перед нанесенням блискіток на очі прикрийте нижні повіки ватними дисками з молочком, кремом або іншим засобом, котрий «триматиме» їх на шкірі. По закінченні ви їх знімете, і ніжні повіки не будуть блистіти.

Що стосується вибору кольорів, то тут ви нічим не обмежені: обирайте будь-який. Єдина порада: використовуючи світлі блискучі тіні, обов’язково додайте до такого макіяжу темний акцент. Це можуть бути стрілки, підводка і т.д. В усьому іншому керуйтеся звичайними порадами по підбору кольорів в макіяжі.
4.jpg
Після того, як зробите звичайний макіяж, приступайте до найважливішого — нанесення блискіток. Дуже ефектно виглядає смокі-айз з додаванням золотистих або сріблястих блискіток у внутрішні кутики очей. Для нанесення блискучих часточок найкраще використовувати пензлик. Обов’язково наносіть їх точковими рухами, а потім візьміть великий пензлик і легким рухом змахніть зайві блискітки. В цьому полягає секрет стійкості «блискучого» макіяжу — точкові рухи і видалення зайвих часточок. На кінець профарбуйте вії та нанесіть помаду нейтрального відтінку.

Перед виходом покладіть до своєї сумочки чистий пензлик та блискітки. Якщо вечір планується довгий та веселий, можливо, ваш макіяж трохи і обсиплеться. Тоді за допомогою пензлика ви зможете прибрати зайві блискітки з нижніх повік та підправити макіяж.
Видалити блискучий макіяж буде просто за допомогою будь-якого засобу на масляній основі.
2.jpg
А ви користуєтесь блискітками для святкового макіяжу? Поділіться своїми враженнями в коментарях під публікацією ↓

Кількість переглядів:2550
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ