8 корисних порад щодо нанесення автозасмаги

Задля того, аби потішити свою шкіру приємним бронзовим мерехтінням, ніби ви щойно прилетіли з південного курорту, зовсім необов’язково відвідувати солярії або чекати гарячого літа.

Сьогодні за допомогою спеціальних косметичних засобів жінки можуть подарувати собі частинку теплого літнього сонечка в будь-яку пору року. Використання автозасмаги надає шкірі бронзового ефекту впродовж декількох годин. Для зручності всі такі засоби називають автозасмагою, але фахівці виділяють два основних їх різновиди: автобронзати та бронзати.

Автобронзати

Відгуки свідчать, що автобронзати, на відміну від бронзатів, дають більш тривалий ефект – до декількох діб. В основі їхньої дії – хімічна реакція, яка відбувається в верхніх шарах шкіри, в результаті якої вона набуває бронзового відтінку.

Автобронзати поділяються на такі, що діють миттєво та на ті, що дають поступовий ефект. Слід зазначити також, що у разі тривалого перебування на сонці варто використовувати сонцезахисні креми, тому що автобронзати не захищають нашу шкіру від згубного впливу сонячного проміння.

Фахівці радять використовувати автобронзати у вигляді молочка для отримання легкого ефекту засмаги. А якщо ви бажаєте отримати більш насичений бронзовий відтінок – застосовуйте спеціальні серветки або мус.

Бронзати

Бронзати дають менш тривалий ефект – до декількох годин. Справа в тому, що такі засоби містять лише барвники, які фарбують верхній шар вашої шкіри. Тому автозасмага, отримана за допомогою бронзатів, легко змивається водою.

Існує величезна кількість різновидів бронзатів – сухі масла, лосьйони, креми і т. д. Деякі виробники додають до складу засобу частинки, що відбивають світло і надають шкірі приємного мерехтіння та звабливого блиску. Автозасмага дозволяє жінкам виглядати більш стрункими. Шкіра з легким бронзовим відтінком ззовні виглядає більш рівною, менш помітними стають недоліки.

1.jpg

Чи існують протипоказання до використання автозасмаги?

Не рекомендується використання автозасмаги в таких випадках:

† під час вагітності;

† якщо у вас надто суха шкіра;

† за наявності хронічних хвороб шкіри;

† при порушеннях цілісності шкірного покрову: порізах, ранах та ін.

3.jpg

Як використовувати автозасмагу в домашніх умовах?

Як перший, так і другий різновид автозасмаги можна нанести в професійному салоні або придбати в спеціалізованому магазині та нанести вдома. Для того, щоб отримати ідеально рівний бронзовий відтінок шкіри в домашніх умовах, варто дотримуватися деяких порад.

1) Майстри-косметологи не радять використовувати парфуми або декоративну косметику напередодні нанесення автозасмаги. Це необхідно для того, щоб уникнути взаємодії різних хімічних речових та можливих негативних наслідків.

2) Заздалегідь зробіть епіляцію, а безпосередньо перед нанесенням засобу використайте пілінг для тіла.

3) Наносити засіб потрібно лише на суху шкіру.

4) Для того, щоб отримати рівномірний відтінок, змішайте засіб для автозасмаги зі звичайним кремом в пропорції 1:1.

5) Наносити автозасмагу слід у спеціальних рукавичках, а після закінчення процедури ретельно вимити руки. В іншому випадку ви ризикуєте отримати коричневі «рукавички» на руках, що не є красивим.

6) Ніжна шкіра на протилежній стороні від колін, ліктів, під пахвами забарвлюється значно інтенсивніше, тому в цих місцях варто наносити меншу кількість засобу. Для отримання рівної засмаги перед використанням бронзатів можна нанести на ці області зволожувальний крем.

7) Наносити засіб потрібно тонким рівним шаром у напрямку від ніг до плечей. На обличчі – ватним диском, оминаючи області губ та повік.

8) Для того, щоб не зіпсувати одяг, відразу після використання автозасмаги не треба вдягати світлі або обтягуючі речі.

Кількість переглядів:159
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ