Чи все ви знаєте про парфуми?

Парфуми — це дещо більше, аніж проста суміш алкоголю та пахучих ефірних олій. Це обіцяна розкіш для кожної жінки та величезне задоволення для душі. Ми зібрали найбільш поширені твердження про парфуми та хочемо про них поговорити.

1. «Ювелірні прикраси псуються від парфумів»

Іноді парфуми здатні руйнувати деякі складові наших прикрас: непрозоре каміння, перли, срібло і т.д. Тому, використовуючи свій улюблений аромат, краще не ризикувати коштовностями та мінімізувати їхній контакт з парфумами. Нанесіть спочатку аромат, зачекайте декілька хвилин, доки він висохне, а потім надягайте прикраси. Саме в такій послідовності, не навпаки.

2. «Парфуми найкраще обирати зранку»

Спеціалісти говорять, що саме зранку наш організм (в тому числі і ніс) ще не втомився від різних подразників. Тому цей час якнайкраще підходить для того, щоб обирати парфуми. Крім того, вирушаючи до магазину, не користуйтеся іншими парфумерними засобами, оскільки вони здатні відволікати вас від нових ароматів.

3. «Не слід нюхати багато запахів підряд»

Фахівці стверджують, що наш ніс здатен нормально відчувати та розпізнавати не більше трьох ароматів підряд. Скоріш за все, ви стикалися з такою проблемою: нюхаєте в магазині аромати, а вони усі здаються однаковими. Це нормально. А для того, щоб обрати свій запах, краще візьміть додому зразки ароматів (тестери або паперові смужечки) та нюхайте їх з певним часовим проміжком.

4. «На шкірі парфуми пахнуть не так, як у флаконі»

Це справді так. Парфуми «розкриваються» лише при контакті з природнім ароматом вашого тіла. Для того, щоб відчути цей запах, нанесіть парфуми на зап’ястя або шию (але не розтирайте їх) та трохи зачекайте. Тоді ви зможете відчути усі ноти цього аромату, а не лише перші.

Цікавий факт. Існує певна лінія парфумів, котрі на кожній людині розкриваються зовсім по-різному. Це дуже дорога та ексклюзивна серія, і їх треба обирати з найбільшою ретельністю, адже деякі з цих парфумів в поєднанні з вашим природнім запахом можуть давати найнеочікуваніший результат, наприклад, запах кішки. А на вашій подрузі ті самі парфуми можуть розкритися приємним ароматом екзотичних квітів.

5. «Якщо правильно користуватись парфумами, можна значно продовжити їхню дію»

Перш за все, треба знати, на яких ділянках парфуми тримаються довше всього. Якщо наносити їх на найбільш теплі місця, там, де пульсує кров, парфуми пахнутимуть сильніше, але і випаровуватимуться швидше. Це місця під колінами, на шиї, потилиці, внутрішньому згині ліктів тощо. Додайте краплинку парфумів в шампунь, гель для душу, лосьйон для тіла, і ваш аромат «працюватиме» набагато довше.

6. «Жінки можуть користуватися чоловічими парфумами»

Тут все залежить від вашого смаку. І якщо вам дуже подобається аромат вашого чоловіка або друга, чому б не спробувати нанести його на себе. Це зовсім не якесь небачене табу. Просто вам так подобається, і це абсолютно нормально.

7. «Обираючи парфуми, слід звертати увагу на базові ноти»

Ноти «серця», або базові, — це ті, які тримаються найдовше. Якщо вам, наприклад, подобається, як пахне бурштин, обирайте такі аромати, в яких ця нота буде базовою. Те саме стосується й інших ароматів: троянди, апельсина тощо.

8. «Парфуми треба наносити лише на тіло чи можна і на одяг?»

Фахівці стверджують, що парфуми треба наносити лише на тіло. І тому є безліч причин: наприклад, завтра ви захочете скористатися іншими парфумами, але старий запах повністю ще не вивітрився. В такому разі єдиний спосіб позбутися запаху парфумів — це прання. Крім того, деякі парфуми мають маслянисту основу, через що вони здатні навіть зіпсувати одяг. Тому перед тим, як одягатися, нанесіть на тіло парфуми або присніть туалетною водою, трохи зачекайте, доки вони висохнуть, а потім вдягайтеся.

9. «Чи можна змішувати різні парфуми?»

Як не дивно, але заборони на змішування парфумів не існує. І якщо ви хочете спробувати змішати на своєму тілі одразу два аромати, прослідкуйте, щоб вони відносилися до одного і того ж типу. Наприклад, фруктові аромати слід змішувати з такими ж фруктовими, а квіткові — з такими ж квітковими. Тому якщо хочете, експериментуйте на своє задоволення, але не губіть відчуття міри.

Кількість переглядів:245
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ