Догляд за шкірою восени: правила та поради

Усім відомо, що восени шкіра потребує особливого догляду. Адже позаду сонячне літо, яке дещо висушило її, а попереду холоди і зимові морози, які обвітрять недоглянуту шкіру, викличуть її лущення та інші подразнення. Аби цього не трапилось, осінь — чудова перехідна пора року для того, щоб відновити суху шкіру після літа і підготувати її до зустрічі холодів. Нагадаємо про усі особливості догляду за шкірою тіла восени.

Обличчя та шия

Ви добре знаєте, що будь-який процес догляду за собою слід починати з очищення. Після кількох тижнів осені можна розпочинати процедури глибокого очищення шкіри. Якщо в літній період скраби та пілінги не рекомендують застосовувати, аби не спровокувати пігментацію шкіри, то восени сонце вже не таке агресивне, і можна сміливо приступати до очищення за допомогою відлущуючих засобів. Але процедуру глибокого пілінгу не слід проводити частіше ніж один раз на тиждень. Для щоденного очищення підійдуть різні гелі, лосьони тощо. Однак, якщо шкіра чутлива, краще використовувати в догляді за нею ніжніші по своїй структурі муси та пінки.
Наступним необхідним в осінній період кроком для усіх типів шкіри є зволоження та насичення шкіри вітамінами. Оскільки літня спека уже відійшла, можна перейти на використання зволожуючих кремів більш насиченої структури, вони краще живитимуть вашу шкіру. Не забувайте робити вітамінні маски для обличчя. Особливо необхідними є для шкіри вітаміни А, Е, С — подбайте, аби вони входили до складу ваших масок. Не слід відмовлятись і від масок домашнього приготування. Більшість із них дає хороший результат, а інгредієнти повністю натуральні та не шкідливі.

Догляд за тілом

Тіло, так само як і обличчя, восени потребує додаткового зволоження. Тому після прийняття душу чи ванни обов’язково наносіть на тіло ваш улюблений лосьйон, крем, чи олійку. Під час прийняття ванн пом’якшуйте воду, вливаючи в неї невелику кількість оливкової олії. Також приділіть побільше уваги ліктям та колінам. Адже в холодну пору року під одягом ці частини тіла страждають найбільше. Використовуйте відлущуючі скраби та насичені креми, бажано на олійній основі.

Руки та ноги

Шкіра рук завжди зазнає найгіршого впливу з боку зовнішнього середовища. Руки постійно відкриті і сприймають на себе весь удар. Окрім того, досить часто вони страждають ще й від агресивного впливу різних миючих засобів, адже ми не завжди використовуємо рукавички під час домашніх прибирань. Майстри нігтьової естетики радять зволожувати шкіру рук якомога частіше. Не лише зранку та ввечері. Якщо ви хочете, аби руки виглядали молодо, наносіть крем до 4 — 5 разів на день.
Також купіть масло для кутикули. В осінній та зимовий період його слід використовувати вдома для додатково зволоження. Якщо на вулиці сильний вітер або ж низька температура, обов’язково перед виходом з дому наносіть на шкіру захисний крем. Подбайте і про шкіру п’яток, підготуйте її до того, що наступні півроку їй доведеться провести в закритому взутті. Щоденне вечірнє очищення та інтенсивне зволоження обов’язкове.

Крім того…

Не забувайте «поїти» вашу шкіру водою зсередини. Щодня випивайте не менше двох літрів води в чистому вигляді. Обмежте вживання кави — вона виводить воду з організму. Вживайте в їжу багато свіжих овочів та фруктів. Також корисно буде попити вітаміни для зміцнення судин, аби від різкого перепаду температур, що характерно для осені, вони не тріскались. Зверніться до кваліфікованого лікаря, котрий індивідуально призначить вам спеціальний вітамінний комплекс. Приділіть увагу зволоженню та насиченню шкіри вітамінами, і тоді ви зможете зустріти холодну пору року красивими і доглянутими, а шкіра не страждатиме від негативного впливу зимового повітря.

Кількість переглядів:246
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ