Користуємось консилером правильно

Консилери та коректори — це достатньо щільні засоби, котрі допомагають нам приховувати різні недоліки нашої шкіри: висипи, акне, почервоніння, пігментні плямки тощо. Різновидам таких засобів, а також їхнім функціям та правилам використання присвятимо нашу розмову.

Рідкі консилери

Для щоденного макіяжу використовують рідкі коректори-консилери. Найчастіше вони виготовляються у вигляді флакончика з пензликом або зі звичайним спонжем. Вони мають більш рідку та водянисту структуру, завдяки чому такі засоби не лише маскують недоліки, але і зволожують нашу шкіру. Завдяки цим властивостям рідкі консилери можна наносити і на делікатну зону довкола очей. Вам, певно, відомо, що шкіра довкола очей дуже чутлива, і тому наносити на неї надто важкі або щільні засоби шкідливо. А от рідкі консилери не тільки можна, але і корисно використовувати довкола очей: вони зволожують та захищають нашу шкіру.
Обираємо колір: професійні візажисти радять обирати консилери трохи світліші за природній відтінок шкіри.
Слід зазначити, що такі рідкі консилери мають «середній ступінь маскування». Це означає, що вони здатні приховати невеликі недоліки шкіри. Їх можна використовувати не тільки довкола очей, але і на почервоніннях та акне, не надто яскраво виражених. Рідкі консилери можна наносити як на чисте обличчя, так і зверху тонального крему. Спеціалісти радять поверх консилера наносити трохи пудри для того, щоб він не скочувався та не забивався у дрібні зморшки.

Густі консилери

Сюди можна віднести усі консилери у вигляді гелю або крему. Вони більш густі та щільні порівняно з попередніми.
Фахівці зауважують, що завдяки своїй структурі такі засоби здатні забивати пори та підсушувати нашу шкіру. Тому їх не варто використовувати щодня. Якщо ви збираєтесь на якийсь важливий захід або на фотосесію, то такі консилери — ідеальний варіант. Вони повністю перекривають недоліки шкіри і мають велику палітру кольорів, не тільки тілесних, але і зелених, помаранчевих, фіолетових, синіх тощо. Кожний з перелічених відтінків має своє призначення.
Білий консилер використовується як хайлайтер. Рожеві та фіолетові відтінки добре перекривають жовті тони. Тобто якщо на вашому тілі або обличчі є жовті плями: пігменті або внаслідок віку, то ці місця можна «оживити» рожевим консилером. Але тут важливо не перестаратися і нанести саме стільки засобу, щоб надати шкірі природнього, але ляльково-рожевого кольору. Цей відтінок можна також додавати до тонального крему і потім вже наносити на певні ділянки.
Зелені консилери використовують для того, щоб приховати почервоніння: акне, опіки від сонця тощо. Коричневі та сірі відтінки можна використати замість бронзера для того, щоб скоригувати форму обличчя. Важливо такі засоби наносити обережно, добре розтушовувати або змішувати з тональним кремом.

Текстура консилера

Різні засоби від різних виробників можуть давати як матовий, так і блискучий ефект. Найбільш популярними є матові коректори, втім, сьогодні можна зустріти і такі, що дають ефект хайлайтера, ніби підсвічуючи нашу шкіру. Професійні візажисти використовують мерехтливі засоби в зоні довкола очей та для маскування темних кіл.
Фахівці зауважують, що такі варіанти добре освіжують шкіру, роблять погляд більш виразним. Але тут треба бути уважними через те, що мерехтливі часточки візуально ніби висувають трохи вперед ті області, куди вони нанесені. Це означає, що такі засоби підходять не всім. І якщо ви маєте трохи припухлі очі, або виступаючі кола довкола очей, мерехтливі консилери вам протипоказані. А от дівчатам з темнуватими ямками під очима мерехтливий консилер стане в нагоді.

Правила нанесення

Рідкі засоби наносяться і розтушовуються просто: пензликом або спонжем. Можна це зробити і подушечками пальців, але не розтягуючи шкіру і не втираючи засіб, а трохи постукуючими рухами.
Що стосується більш щільних засобів, то їх радять наносити густими та пласкими пензлями з синтетичними волокнами. Для того, щоб нанести, скажімо, зелений консилер, використовуйте невеликий круглий пензель, котрий дозволить зробити це точково, не розтушовуючи.

Кількість переглядів:243
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ