Ламінування волосся: за і проти

Ламінування — це нанесення професійних засобів на волосся, які вкривають кожну волосину захисною плівкою. Процедура, яку сьогодні пропонують салони, переважно включає в себе три етапи:
1)    глибоке очищення волосся професійним засобом з високим рівнем РН;
2)    нанесення вітамінної маски інтенсивної живильної дії;
3)    безпосередньо нанесення засобу-ламінату
Часом окремими лініями догляду за волоссям передбачений ще й четвертий етап — нанесення фіксуючого засобу поверх ламінату. Вся процедура займає близько 1,5 години і в основному це час очікування дії засобів.
Ламінування волосся користується все більшою популярністю серед представниць прекрасної статі, і це не дивно, адже після такої процедури ефект помітно відразу, волосся справді виглядає дуже доглянутим, здоровим, блискучим, шовковистим на дотик. Більшість жінок, які хоча б раз ламінували волосся, дуже задоволені результатом і намагаються регулярно повторювати цю процедуру.

Плюси ламінування волосся

•    Перш за все, плівка ламінату захищає волосся від шкідливих атмосферних впливів (сонця, морозу, снігу і т.д.).
•    Захист волосся під час термоукладок. Дехто взагалі відмовляється від гарячих укладок прасочками, так як волосся стає рівним і слухняним вже після першої процедури ламінування.
•    Захист фарбованого волосся. Колір залишається стійким довше, адже спочатку з волосся вимивається захисна плівка-ламінат, а вже потім фарба.
•    Лікувальний ефект ламінування волосся полягає в тому, що перед процедурою на волосся обов’язково наноситься живильна маска. Її корисні компоненти нанесений поверх ламінат закріплює на волоссі та утримує всередині довгий час. За рахунок цього волосся довго отримує живлення та вітаміни.
•    І звісно те, що помітно одразу після процедури — волосся блискуче, красиве, легко розчісується, укладка тримається довше, збільшується об’єм, волосся виглядає доглянутим та красивим.
Однак деякі представниці прекрасної статі бояться, що під дією ламінату волосся стане важчим і навпаки буде більш схильним до ламкості. Це не так. В перші хвилини після процедури справді здаватиметься, що волосся стало важчим, але не більше ніж від лаків-фіксаторів чи ще чогось подібного. Ламінат зберігає всі властивості гнучкості та еластичності волосся. Спеціалісти не бачать жодних протипоказань для проведення процедури ламінування волосся, незалежно від того, чи це натуральне здорове волосся, чи сухе, чи ламке, чи фарбоване.

Серед мінусів ламінування можна відзначити хіба що наступні:

•    Нетривалий ефект процедури. Переважно через місяць-півтора ламінат вимивається, тому процедуру потрібно регулярно повторювати.
•    Порівняно висока вартість процедури. Враховуючи те, що ламінат потрібно систематично оновлювати щомісяця, витрати на процедуру ламінування будуть помітними.
•    Не останнє значення має і професіоналізм майстра та якість препаратів, що використовуються. За цим теж слід стежити.
Та все ж ламінування волосся приносить більше користі, а для ламкого сухого волосся чи посічених кінчиків така процедура взагалі рекомендована з лікувальною метою.
Зараз дівчата все частіше звертаються до ламінування волосся в домашніх умовах. Процедура нескладна, і її легко можна провести самостійно, придбавши всі необхідні засоби в професійних косметичних магазинах.

Альтернатива салонному ламінуванню

Існує ще й домашній спосіб ламінування волосся звичайним харчовим желатином, який є чудовою альтернативою дорогій салонній процедурі:
Приготування: 1 ст. л. желатину, помішуючи, розвести в 7 — 8 ст. л. теплої води (це займе приблизно 10 хв). Отриману густу масу розділити на дві рівні частини. В першу частину желатинової маси додати дитячий шампунь в рівних пропорціях (1:1), в другу частину — будь-яку маску для волосся або кондиціонер. Важливо, аби кількість шампуню, маски, кондиціонеру не була меншою, ніж кількість желатину.
Спосіб застосування: на сухе волосся нанести масу  з шампунем, завернути в рушника і потримати 30 хв, після чого змити водою, спінюючи шампунь. Далі на вологе волосся по окремих пасмах ретельно та рівномірно розподілити масу з маскою для волосся чи кондиціонером (це і є, власне, домашній ламінат), загорнути волосся в поліетилен і рушник. Тримати не менше 40 хв, після чого змити водою.
Таке домашнє ламінування теж дає дуже хороший ефект і проводити його можна частіше, раз в 2 тижні.

Кількість переглядів:589
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ