Макіяж з червоною помадою: правила

Сучасні правила стилю вкрай демократичні. Вони не передбачають для червоної помади ані червоної доріжки, ані вечірнього часу. Безумовно, на роботі або в офісі червона помада виглядає недоречно. Однак сьогодні такий яскравий акцент на губах можна зробити і в денному макіяжі. Червона помада виглядає насичено і пристрасно. Більш того, модні стилісти стверджують, що червона помада має бути присутня в косметичці кожної сучасної жінки.

Існує безліч відтінків червоного — від ніжно-рожевого до насиченого бордо. І кожна жінка повинна вміти правильно підбирати відтінок червоного відповідно до ситуації та свого типу зовнішності.

Відповідно до пори року

Влітку та навесні слід використовувати більш легкі відтінки червоного. А от восени чи взимку актуальними будуть темні та насичені кольори. Крім того, підбираючи відповідний відтінок червоної помади, треба брати до уваги свій тип шкіри.

Визначаємо тип шкіри

Червоний колір можна вважати одним із найбагатших: існує безліч відтінків: темних і світлих, холодних і теплих. Тому володаркам шкіри з персиковим відливом варто обирати теплі кольори, в основі яких — жовтий. Смаглявим красуням відмінно підійдуть бордові та коричневі відтінки, а також яскраво-червоний. А якщо ваша шкіра має оливковий чи бежевий тони, обирайте червону помаду холодного відтінку, в основі якого присутні рожевий чи блакитний. Слід зазначити також, що жінки з таким типом шкіри — щасливі володарки такої зовнішності, котрій ідеально личить чистий червоний колір, що не має сторонніх відтінків.

2.jpg

Для того, аби визначити власний тип зовнішності — теплий або холодний, по черзі піднесіть до свого обличчя шматочки золотистої та сріблястої фольги. Якщо вам більше личить золото — у вас теплий тип зовнішності, а якщо срібло — холодний. Відповідно до цього простого тесту, обирайте відтінок червоної помади.

Мода на червону помаду

Сьогодні особливо актуальними є матові помади. Більш того, такий макіяж чудово тримається і не «розтікається». До такої помади використовуйте олівець нейтрального кольору. Доповнити образ спокусниці можна червоними акцентами в аксесуарах або одязі. Однак тут треба бути обережними, щоб не перестаратися з червоним.

Манікюр сьогодні необов’язково повинен відповідати кольору помади. Сучасна мода допускає поєднання червоних губ з нейтральним або французьким манікюром.

Як носити червону помаду?

У вечірній час доби розстановка акцентів має демократичний характер, і червону помаду допустимо поєднувати з більш яскравим макіяжем очей. Однак тут будьте уважні: використовуючи червону помаду, макіяж очей не варто робити «кольоровим». Оберіть сірий, бежевий або чорний тони.

Якщо ви обрали червоний колір губ для денної прогулянки, використовуйте решту косметики у більш природних відтінках. Краще взагалі не використовувати інших акцентів, лише злегка нанести туш для вій.

Чого не слід робити?

Олівець для губ має відповідати природному відтінку ваших губ — ні в якому разі він не має бути червоним. Володаркам смаглявої шкіри не слід купувати червону помаду з рожевим або помаранчевим відтінком. А дівчатам зі світлою шкірою краще не експериментувати з холодними кольорами.

Кількість переглядів:798
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ