Медовий масаж — дієвий засіб проти зморшок

Поява перших зморшок майже для кожної жінки — це стрес, оскільки вони є першими вісниками того, що молодість поступається зрілості. На радість, сьогоденне розмаїття засобів та косметичних процедур по догляду за шкірою дозволяє призупинити процеси старіння. Інша сторона питання — вартість таких методик. Але існує альтернатива дорогим процедурам, яка дозволяє повернути шкірі пружність та розгладити зморшки — це медовий масаж обличчя. Таку процедуру можна зробити власними силами, при чому краще починати робити такий масаж в якості профілактичного.

В чому секрет?

Чудодійна дія масажу обличчя криється в таких чинниках:
• за рахунок циркуляції крові обмінні процеси на клітковому рівні стають інтенсивнішими, тому необхідні колаген та еластин починають вироблятися в декілька разів швидше, як результат — пружність;
• зміцнюється м’язова тканина, як результат — підтягнутість;
• знімається напруга, набряклість зникає, результат — тонус, чіткий контур обличчя;
• налагоджується робота капілярів, результат — зникають почервоніння та вугрі.
Якщо робити масаж обличчя правильно, то посилений кровообіг нормалізує струм лімфи. Таким чином клітини позбавляються від токсинів та насичуються киснем.

Правильний мед

Чудо-інгредієнт молодості шкіри — мед, оскільки він містить необхідні для відновлення мікроелементи. Регенерацію клітини забезпечує вітамін С, а вітаміни групи В відповідають за швидкість загоєння запальних процесів, утримують необхідну вологу. Алюміній відповідає за протизапальний ефект.
Щодо вибору меду, то в ніякому разі не слід брати штучний чи дешевий, адже ефекту він не дасть. Для омолодження підходить лише свіжий натуральний не зацукрований мед. Можна надати перевагу квітковому або липовому меду.

Методика проведення процедури: тонкощі та важливі моменти

Перед тим як приступити до процедури омолодження в домашніх умовах, слід переконатися, що нема ніяких протипоказань. До них відносять:
• бородавки чи родимки великих розмірів;
• запальні процеси або відкриті рани;
• алергія на мед;
• герпес;
• неправильна робота щитовидної залози;
• гемофілія тощо.

Якщо протипоказань немає, можна починати підготовчий етап.
1. Спочатку шкіру обличчя очищуємо від бруду та косметики. За декілька хвилин (15 — 25) до процедури бажано зробити гарячий трав’яний компрес — це дозволить прогріти м’язи.
2. Збираємо волосся в хвіст або вдягаємо косинку, щоб не допустити прилипання на солодке обличчя.
3. Руки та нігті мають бути чистим, щоб уникнути занесення інфекції.
4. Важливо знати масажні лінії, за якими рухається лімфа. Ці знання допоможуть не допустити помилок, які призводять до зворотного ефекту.

Перша процедура має становити приблизно 5 хвилин, наступні збільшуються до 10 — 15 хвилин. Курс становить 10 днів, потім два тижні перепочинку, далі ще один курс. Краще обирати вечірній час для медового масажу, за пару годин до нічного відпочинку.
Результат буде помітно через 4 — 5 процедур, за умови дотримувань таких масажних рухів:
• Прогладжування (на початку та наприкінці процедури) виконується від периферії і до центральних точок подушечками пальців чи долонею. Такі рухи покращують кровообіг, розслаблюють нервову систему.
• Розтирання бажано виконувати рухами по колу кінчиками пальців або ребром долоні.
• Розминається шкіра кінчиками пальців (краще великим пальцем).
• Вібраційні рухи мають бути легкими, виконуються долонею.
• Поплескування (здатні повернути тонус м'язам) на перших порах слід робити лише пальчиками, згодом можна вже ребром долоні чи повною поверхнею долоні.

Оскільки мед має властивість прилипати до пальців, рухи треба виконувати швидко та ритмічно. Глибоко втирати мед в шкіру не рекомендується. Залишки меду змивайте теплою, бажано кип’яченою водою.
Далі настає черга зволожуючого крему. І вуаля: можна вже милуватися першими результатами! Пам’ятайте, що масаж є профілактикою старіння шкіри. Тож приділяйте більше часу собі улюбленій, щоб сяяти молодістю, свіжістю та красою.

Кількість переглядів:191
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ