Модний манікюр

До закінчення літа залишаються лічені дні, і так хочеться насолодитися ними на повну! Модний манікюр — це заключний штрих вашого стильного літнього образу. Хочемо нагадати, що в цьому сезоні залишаються актуальними три основні тенденції: ніжні пастельні відтінки, дуже насичені яскраві кольори та геометричні узори: квадрати, кола, трикутники тощо. До речі, надто довгі нігті все ще не в моді.

Ніжні пастельні відтінки чудово підійдуть майже до будь-якого літнього вбрання та прекрасно доповнять ваш жіночний образ. Жовтий, рожевий, блакитний — будь-який колір райдуги в пастельному приглушеному варіанті прикрасить ваші руки та підкреслить витонченість та елегантність.

Прихильниці яскравих нігтиків також можуть робити все, що завгодно. І якщо якийсь колір вам здасться надто яскравим — можете бути впевненими на всі сто: це те, що вам потрібно. Особливо актуальними цього літа є неонові, насичено-червоні та рожеві нігтики. Такий манікюр підійде для будь-якого заходу: як для коктейльної вечірки, так і для походу на пляж. Так само популярними залишаються металеві відтінки сірого та синього.

Що стосується декоративних розписів на нігтях, то зараз актуальними є геометричні прикраси. Будь-які квіточки та метелики залиште на потім. Сьогодні нігті модниць прикрашають тільки кола, трикутники, рисочки, квадратики та інші «суворі» форми. Такий манікюр повинен бути простим і лаконічним, тут не має бути нічого зайвого.

Кількість переглядів:203
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ