Перманентний макіяж: за і проти

Більшість дівчат віддають перевагу традиційній декоративній косметиці. Однак майстри з татуажу запевняють, що щоденне використання декоративної косметики з часом псує нашу природну красу, очі блякнуть, шкіра стає більш темною. А влітку макіяж за допомогою декоративної косметики може перетворитися на справжню проблему. Давайте розберемося, чи справді перманентний макіяж може вирішити усі проблеми.

Що таке перманентний макіяж?

За допомогою татуажу можна приховати недоліки шкіри, опіки, шрами тощо. Є жінки, які від звичайної декоративної косметики мають алергічні реакції, тож татуаж здатен раз і назавжди вирішити цю проблему.

Перманентний макіяж за своєю природою схожий на татуювання. Єдина відмінність полягає в тому, що під час нанесення татуажу пігмент вводять у верхній шар епідермісу, тобто шкіри, на глибину до 0,5 мм. Таким чином, створюється візуальний ефект звичайного макіяжу. Звідси — ще одна відмінність татуажу від татуювання — він не буде з вами протягом усього життя, барвники залишаються під шкірою до 5 років. В цей час вони переробляються та повністю розчиняються клітинами нашої шкіри.

Татуаж повік допоможе відкоригувати їхню форму, зробити очі візуально більшими, приховати дрібні зморшки, опускання куточків.

Татуаж брів — чудовий вибір для тих, хто має дуже світлі брови та кому не подобається їхня форма. Відомо безліч різновидів татуажу брів: це може бути повне заповнення або легке розтушування — ніби від олівця, волоскова техніка — коли промальовується кожен волосок. Іноді різні способи та техніки можуть поєднуватися.

1.jpg

Більшість жінок, котрі роблять перманент губ, зауважують, що таким чином вони звільнили себе від необхідності постійного підфарбовування. Крім того, татуаж губ дозволяє підкреслити природню красу ваших губ, візуально їх збільшити, вирівняти контур.

Заходи безпеки

Перед початком процедури обов’язково пересвідчіться в тому, що майстер правильно використовує голку. Вона має бути нова і щойно відкрита — на ваших очах. Не дозволяйте користуватися голкою невідомого походження. Деякі дешеві «майстри» використовують інструменти по декілька разів. Це може призвести до вкрай негативних наслідків.

По-друге, варто переконатися в тому, що майстер, якого ви обрали, має досвід з нанесення татуажу. Попросіть його показати вам своє портфоліо.

Як повинна виконуватись процедура нанесення перманентного макіяжу?

По-перше, необхідно виявити, чи не маєте ви протипоказань до цієї процедури. Основними з протипоказань є наступні:

† хронічні захворювання;

† годування груддю;

† вагітність;

† прийом деяких лікарських препаратів;

† схильність до алергії.

Фахівці також не радять виконувати цю процедуру під час критичних днів, коли чутливість жінки підвищується. В день нанесення татуажу не радять пити каву або алкоголь. Якщо дотриматись цих правил, процедура пройде успішно.

Під час консультації попросіть майстра показати вам свої дипломи та інші документи, що підтверджують його кваліфікацію. Потім переходьте до вибору форми або малюнка. Форма повинна не тільки подобатись вам, але і відповідати типу вашої зовнішності. Досвідчений майстер порадить вам найкращий варіант. Перед нанесенням перманенту він намалює на вашому обличчі форму за допомогою олівця, а потім перейде до безпосереднього нанесення татуажу. Крім того, обов’язковою частиною процедури є знеболювання. Як правило, воно робиться за допомогою спеціального крему або інших засобів.

Тривалість процедури нанесення татуажу може складати від 20 хвилин до 3 годин.

Отже, тепер ми знаємо, що таке татуаж, або перманентний макіяж, і як його виконують. Давайте розберемо усі «за» і «проти».

Аргументи на користь татуажу

† Татуаж дозволить вам привабливо виглядати і влітку на відпочинку, і займаючись спортом, і на роботі, і вдома. Це дуже зручно.

† Татуаж заощаджує ваш час на щоденне нанесення косметики.

† Татуаж — чудове рішення для тих, хто страждає від алергії на декоративну косметику.

Аргументи «проти»

† Існують життєві приклади, коли жінка захотіла зекономити на татуажі і обрала некваліфікованого майстра. В результаті, їй доводиться декілька років миритися з непрофесійним татуажем. Тому звертайтеся лише до професіоналів!

† Певний час після виконання процедури жінка виглядає, м’яко кажучи, не найкращим чином. Досить часто в цей час жінці доводиться "ховатись" від людей. Утім, це ненадовго :)

Кількість переглядів:401
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ