Пластична хірургія: за і проти

Багато людей з різних причин є невдоволеними своєю зовнішністю. Дехто навіть замислюється про пластичні операції. Безумовно, прихильників у цієї процедури є багато. Так само, як і супротивників. Ми не будемо вас схиляти до одного чи іншого боку, а просто спробуємо розглянути деякі нюанси.

Чітко визначаємо проблему

Випадки, які однозначно потребують хірургічного втручання, стосуються вродженої вади або серйозного дефекту, отриманого внаслідок травми чи захворювання. Але людська прискіпливість і тут невгамовна. Ми часто вважаємо потворними індивідуальні особливості зовнішності, які не відповідають певним стандартам краси.
Немає сенсу переконувати людину, яка чомусь впевнена у потворності свого носа, брів, грудей або навіть ніг. Якщо це ви, ваш близький родич або друг — знайдіть фотографії знаменитостей, які робили пластичні операції. Уважно продивіться їх, поставте собі чи співрозмовнику такі питання.
•    Чи змінилася зовнішність цієї людини на краще? Оцінюйте саме загальні зміни, а не форму носу, губ чи підборіддя. Особливо зверніть увагу на фотографії Майкла Джексона, Рене Зеллвегер, Сільвестра Сталлоне після пластики.
•    Чи не зникло чогось важливого, особливого, певної родзинки у зовнішності цієї людини?
•    Чи можна було усунути цей недолік без оперативного втручання, наприклад, за допомогою косметичних процедур або фізичних вправ?
•    Чи є висока вартість та кваліфікація хірурга 100-відсотковою гарантією успішності пластичної операції?

А може, варто не до хірурга?

Інколи хвороблива невдоволеність своєю зовнішністю може виявитися неврозом або навіть серйозним психічним захворюванням. Наприклад, при дисморфофобії людина сприймає себе, наче крізь криве дзеркало. Вона свято переконана в потворності окремих частин тіла або вважає себе цілком негарною.
Часто такі люди готові днями щось удосконалювати, виходять із спортзалу лише для того, щоб зайти в косметичний салон або солярій. Дехто викидає шалену купу грошей на пластику, але все одно залишається невдоволеним результатом.
Часом причини надмірної самокритики ховаються в дитячій травмі. Наприклад, людину дражнили в дитинстві або, що гірше, на недолік вказували близькі люди. В такому випадку потрібна консультація кваліфікованого психолога. До речі, в солідних клініках пластичної хірургії така консультація є обов’язковою.

Коли дійсно потрібно…

Ви тверезо оцінили себе, своє минуле, теперішнє та майбутнє. Ваш недолік дійсно заважає вам досягати успіху? Ви боїтеся показувати обличчя, фігуру, не лагодиться особисте життя чи кар’єрне зростання? Відправляйтесь на консультацію до пластичного хірурга, уважно вислухайте його поради та обов’язково пройдіть усі медичні обстеження. І пам’ятайте, що після операції вам доведеться пройти тривалий реабілітаційний період, доки синці та припухлості зникнуть.

Кількість переглядів:480
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ