Подих осені: обираємо осінні парфуми

Літо, разом зі своїми п’янкими, свіжими запахами квітів, моря, зелені, залишилось позаду. На зміну йому прийшла поважна, розважлива осінь. Разом зі своїм приходом осінь несе нові запахи у всьому, що нас оточує. Відповідно до того, як змінюються запахи природи, усі представниці прекрасної статі хочуть змінити і свої яскраві літні парфуми на осінні. Осінні запахи яскраві, насичені, іскристі, терпкі, п’янкі, теплі та зігріваючі. Чим холодніше стає на вулиці, тим більше хочеться відчувати затишок, тепло та комфорт, «теплішого» хочеться і аромату. Осіннім ароматом хочеться огорнути себе наче м’якою теплою ковдрою. Насолоджуючись чашечкою кави чи гарячого шоколаду у кав’ярні в дощовий день хочеться відчувати, як аромат парфуму зігріває душу і піднімає настрій.

В залежності від віку

Молодим дівчатам радимо обирати, так як і влітку, легкі запахи, прозорі і ніжні. Лише дещо більш насичені, в порівнянні з літніми. Тим, кому подобаються квіткові аромати,  восени доречно буде віддати перевагу запахам осінніх квітів, стиглих фруктів та ягід. Пряні аромати ванілі, шоколаду, апельсину, кориці, карамелі — саме те, що потрібно. Для більш старшої вікової групи жінок підійдуть благородні бархатні аромати. Іскристі ноти бергамоту, шафрану, кори дерева, кедру, мускусу, лаванди сповнять барвистими осінніми фарбами ваш день. Осінній аромат повинен бути дорогим і достатньо серйозним, водночас яскравим і теплим.

Як обирати?

Вибір аромату проходить в декілька етапів. Спершу наносимо запах на зап’ястя і чекаємо хвилин десять, аби він встиг «з’єднатися» з запахом вашої шкіри. Вдихаємо, якщо запах приємний і вам подобається, тоді слід зачекати ще 40 — 45 хвилин і повторно перевірити, чи сподобається тепер аромат парфуму на вашій шкірі. Адже за цей час він встигне вже трошки змінитися — перші яскраві нотки відійдуть і на передній план виступлять запахи основи аромату. Далі, в кінці дня, коли на шкірі залишився легкий слід парфуму, потрібно ще раз його вдихнути, і якщо запах залишається приємним, подобається вам, можна сміливо купувати цей парфум. Це ваш аромат.
Якщо ви розгубилися в виборі ароматів, радимо звернутись до пропозицій відомих брендів. Як правило, усі провідні виробники парфумів намагаються презентувати до зміни пори року нові аромати. Вони враховують і моду сезону, і те, чому віддають перевагу і що найбільш пасує представницям різних вікових груп.
Завжди слід памятати, що аромат парфуму буде оточувати впродовж цілого дня саме вас, тому важливо обирати те, що зігріватиме і даруватиме хороший настрій вам, допоможе розкрити вашу індивідуальність, не залежно від моди та вподобань оточуючих.

Кількість переглядів:335
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ