Правила суміщення кольорів в макіяжі

Для декого макіяж — надзвичайно захопливе мистецтво, в якому іноді хочеться проявити максимум творчості. Проте навіть з експериментами потрібно бути обережними, особливо якщо ви збираєтеся на офіційний захід або, скажімо, на побачення.
Правильно сполучати кольори за гамою та співвідносити їх із кольором своєї шкіри — це те, що треба вміти задля того, аби вдало експериментувати з макіяжем. Перш за все, погляньте у дзеркало.
Жінкам зі світлою шкірою, блакитними або сірими очима личитимуть легкі, прозорі, пастельні відтінки. Вони не обов’язково повинні бути холодними, навіть якщо у вас суто північний тип шкіри. Ви можете трохи пожвавити образ Снігової Королеви за допомогою кремових, карамельних, рожево-персикових відтінків.
Важливе правило: колір олівця для брів повинен за гамою співпадати із кольорами тіней. І, що найважливіше, відповідати природному відтінку ваших брів та волосся. Погодьтеся, ніжна блондинка із чорними, як смола, бровами та очима, густо підведеними вугіллям, іноді виглядає, як посланець пекла в країні Оз. Так само дивно виглядатимуть руденькі бровки на обличчі «пікової дами» — ефектної брюнетки.
Чорний взагалі є дуже вимогливим кольором. Навіть у живопису ним користуються із крайньою обережністю. Якщо ви хочете зробити акцент на очах та бровах, краще поекспериментуйте із асфальтовими відтінками у стилі «смокі» та відповідною сіро-блакитно-білою гамою тіней. Губи в такому випадку можна зробити світло-рожевими, а рум’яна — ледь помітними.
В денному макіяжі повинно бути якнайменше неприродних відтінків. Краще взагалі не користуватись блакитним, зеленим, фіолетовим. Будьте обережні із рожевими тінями, щоб не надати повікам втомленого вигляду.
Золоте правило будь-якого макіяжу — основа. Оберіть колір тону або пудри відповідно до відтінку вашої шкіри, розподіліть його тонким шаром по обличчю. Приберіть пухівкою блиск та починайте макіяж очей. Рухайтеся від світлих відтінків до темних. Насиченими кольорами робіть акценти в кутиках очей або на нижніх повіках. Слідкуйте, щоб переходи були плавними. Не зафарбовуйте верхні повіки в один колір: це неприродно, а в деяких випадках навіть відверто жахливо.
Туш може бути чорною навіть при коричневому відтінку брів або тіней. Проте в асортименті для перфекціоністок існують коричневі, асфальтові, сині кольори туші. За потреби обрати з цих відтінків слідкуйте, щоб вони гармоніювали із кольором ваших очей та шкіри. Наприклад, зеленооким руденьким дівчатам аж ніяк не варто користуватися синім кольором туші.
Ви спитаєте: невже зовсім не можна поєднувати тепле із холодним у кольорах макіяжу? Звичайно, можна, проте пануючою гамою повинна бути якась одна — холодна або тепла, інше буде акцентом.
Ліпити жовте до блакитного варто лише на патріотичну акцію :) Те саме стосується червоного із зеленим та синім. Оберіть головний світлий відтінок, а до нього — гаму з 3–4 кольорів для акцентування.
Олівець для губ не повинен бути на них помітним. Дякувати Богу, червоне на чорному залишилося у лихих 90–х. Зараз ми маємо чудову можливість підібрати олівці під усі кольори помад або блисків.
Можете брати олівець на 1–2 тони темніше помади. Це підкреслить контур ваших губ, але, знову ж таки, ретельно розтушовуйте його.
Для вечірніх та концертних варіантів можна обирати більш сміливі сполучення, та й тут не перестарайтеся. Уподобавши червону помаду, не обтяжуйте очей густим темним макіяжем. Якщо вирішили привернути увагу роковим поглядом — оберіть більш спокійний колір помади.
Ну, і найголовніше: для того, щоб створити незвичайний макіяж та вразити оточуючих своєю нестандартністю, потрібно мати добре почуття смаку. Нажаль, воно присутнє не в кожної з нас. Тому, якщо сумніваєтесь, краще сходіть до професійного візажиста та довіртеся його досвіду.

Кількість переглядів:302
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ