Про користь вживання ростків пшениці

Ростки пшениці відомі з давніх-давен своїми лікувальними властивостями. Їх використовували ще в стародавньому світі та звеличував сам Гіппократ. Ця культура придатна не тільки для вживання в їжу, але й для лікування різних хвороб.

Корисні властивості пшеничних ростків

Багато спеціалістів у галузі медицини рекомендують вживати паростки цієї злакової культури через їхні корисні властивості:
•    покращення роботи шлунку;
•    виведення надмірного холестерину;
•    сприяння нормалізації артеріального тиску;
•    допомога при врегулюванні ваги тіла;
•    позитивний вплив на щитовидну залозу;
•    насичення організму вітамінами та мікроелементами;
•    зміцнення волосся, нігтів;
•    поліпшення зору;
•    зміцнення імунної системи;
•    нормалізація менструального циклу;
•    допомога у лікуванні хвороб шкіри;
•    сприяння поліпшенню пам’яті;
•    зменшення рівня цукру в крові.
Як бачите, дана культура є дуже цінною для нашого організму. Вона нормалізує багато важливих процесів та робить нас більш привабливими, що особливо актуально для жінок.

Чи є протипоказання до вживання ростків?

Так, але вони досить незначні. Вважається, що не можна вживати паростки при загостренні хвороб шлунково-кишкового тракту, дітям до дванадцяти років, а також після операцій. Потрібно пам’ятати, що на самому початку лікування паростками досить часто виникає відчуття дискомфорту. В перші дні такого харчування необхідно вживати небагато паростків та слідкувати за реакцією вашого організму.
Якщо ви маєте будь-які хронічні захворювання або мінімальні сумніви щодо вживання ростків, обов’язково проконсультуйтесь зі своїм лікарем перш, ніж почати їх вживати.

З чим їсти паростки?

Якщо ми не маєте жодних протипоказань, щодня вживайте половину склянки паростків пшениці. Ви можете їсти їх як окремо, так і додавати до супів, каші, різних салатів. Також доречно вживати разом із сухофруктами.
Слід зауважити, що не варто піддавати ростки термічній обробці, тому що вони втрачають свої властивості. Не заливайте їх окропом. Страви, в які входять паростки, треба вживати одразу після їхнього приготування та не піддавати тривалому зберіганню. Якщо зерна досить тверді, їх можна подрібнити блендером та одразу вживати.

Як позбавитися зайвої ваги за допогою паростків?

Більшість жінок не задоволені своєю масою тіла. Як же позбутися зайвих кілограмів, не наносячи шкоди організму? Вживайте паростки пшениці — і вони поступово приведуть вашу вагу тіла в нормальний стан.
Вони очищують організм від впливу шлаків та токсинів. Пророщена пшениця містить в своєму складі вуглеводи, які швидко насичують організм та блокують відчуття голоду.
Для досягнення бажаного ефекту вживайте їх щодня та запивайте водою. На протязі нетривалого періоду такого харчування ваш організм буде відчувати прилив енергії, а зайва вага буде танути, як сніг на сонці.
Ростки можна також використовувати в косметичних цілях, роблячи з них маски для обличчя. Вони допоможуть розгладити зморшки навколо очей. Також гарний вплив мають паростки пшениці на волосся, на яке також можна наносити живильну маску.
Ті, хто вже спробував на собі дію ростків, стверджують, що вони досить швидко відчули себе здоровими, красивими, сповненими сил та енергії та ні за що не відмовляться від свого нового способу життя.

Кількість переглядів:213
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ