Різновиди біоепіляції

Біоепіляція дозволяє легко і, найголовніше, надовго видалити небажане волосся на тілі. Ефект від такої процедури триває від 3 до 5 тижнів — це залежить від того, наскільки швидко росте ваше волосся. Якщо регулярно виконувати цю процедуру, волосся на тілі стає більш тонким, його щільність значно зменшується, і воно росте набагато повільніше.

Які різновиди біоепіляції найпоширеніші?

1.jpg

Цукрова епіляція

Останнім часом цукрова епіляція набуває все більшої популярності. Однак не всім відомо, що ця процедура походить з давніх часів. Відомо, що вперше видалення волосся за допомогою цукру використовувалося жінками в країнах Сходу.

Цукрову епіляцію або шугарінг, можна зробити навіть вдома. Одна з її найголовніших переваг полягає в тому, що така епіляція не призводить до вростання волосся. Крім того, шугарінг — одна з найдешевших та найефективніших процедур, котра, до речі, має найменше протипоказань та не викликає алергічних реакцій.

Єдине протипоказання — наявність відкритих ран або порізів. Хворим на цукровий діабет також варто утриматися від шугарінгу.

Ензимна епіляція

Цей різновид біоепіляції можна віднести до однієї з найдешевших та безболісних процедур. Вона ефективна, безпечна та зручна. Ензимна епіляція виконується в салоні. В її основі — використання спеціальних речовин, котрі руйнують волоски та не залишають їм можливості до відновлення.

Найчастіше ензимну епіляцію використовують для видалення волосків на ногах та руках, в зоні пахв та на лінії бікіні. Слід зазначити, що ця процедура не використовується для видалення волосся на обличчі.

Як і будь-яка інша косметична процедура, ензимна епіляція має свої протипоказання. Обов’язково порадьтесь з професіоналом перед тим, як її робити. Основні протипоказання до ензимної біоепіляції:

† серцево-судинні захворювання;

† онкологічні захворювання;

† вагітність, лактація;

† менструація;

† варікоз;

† дерматологічні захворювання;

† простуда;

† індивідуальна непереносимість речовин.

Крім того, після проходження ензимної епіляції протягом двох тижнів забороняється відвідувати солярій або приймати сонячні ванни.

2.jpg

Воскова епіляція

Воскова епіляція — одна з найвідоміших процедур, яку можна робити не тільки в салоні, але і вдома. Є три різновиди такої епіляції: гаряча, тепла та холодна. Як показує практика, чим вищою є температура засобу, тим менше болісних відчуттів приносить процедура воскової епіляції.

Для домашнього використання можна придбати спеціальні воскові смужки. Якщо ви раніше не використовували такі смужки, потрібно провести тест на індивідуальну непереносимість. Для цього на деякий час прикладіть невеликий шматочок смужки до внутрішньої сторони зап’ястку. Якщо протягом 24 годин ви не помітили алергічних реакцій, цей засіб вам підходить. Якщо почалось свербіння, печіння або інші дискомфортні відчуття, негайно зніміть віск і промийте шкіру водою.

Після використання воскових смужок протягом однієї доби не слід відвідувати солярій і користуватися спиртовими косметичними засобами, дезодорантами тощо.

Кількість переглядів:356
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ