Що таке винне обгортання?

Винне обгортання займає особливе місце серед сучасних косметологічних процедур. Кожний професійний косметолог чи дієтолог підтвердить, що за допомогою винограду та вина можна зробити свою шкіру гладенькою та шовковистою, а також позбутися зайвої ваги.
Цікаво, що цей вид омолодження шкіри відомий ще з часів Стародавнього Риму та Єгипту. Красуні приймали спеціальні ванни з вином, завдяки яким почувалися молодими та привабливими. Потім популярність винного обгортання поширилася в усьому світі, і сучасні красуні випробовують її на собі.

Винне обгортання: переваги та протипоказання

Кожна жінка має знати певні секрети, які допоможуть їй залишатися молодою в будь-якому віці та відчувати впевненість у собі. Що дає нам винне обгортання?
•    допомагає боротися зі стресом та напруженістю в тілі;
•    шкіра після процедури перебуває в тонусі;
•    вирівнюється колір шкіри та її текстура;
•    поліпшується кровообіг;
•    сприяє виведенню з організму токсинів, позбавленню від зайвої ваги.
Як бачите, дана косметична процедура є корисною та приємною для шкіри та організму в цілому.
Чи є протипоказання до застосування винного обгортання? До найпоширеніших причин, які забороняють цю процедуру, можна віднести наступні:
•    наявність гінекологічних захворювань;
•    проблеми з серцево-судинною системою;
•    гіпертонія;
•    онкологічні захворювання;
•    вагітність;
•    захворювання шкіри.
Перед підготовкою до винного обгортання обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, який порадить, чи доцільно його застосовувати. Це важливо, щоб у вас, наприклад, не піднявся тиск або не загостилось якесь хронічне захворювання.

Як підготуватися до процедури винного обгортання

Винне обгортання ви можете робити самостійно вдома, навіть не звертаючись до салонів краси. Для того, щоб отримати максимум користі від процедури, необхідно провести невелику підготовчу роботу. По-перше, треба ретельно очистити шкіру від бруду. Для цього прийміть ванну чи душ з використанням скрабу. Це допоможе корисним речовинам краще проникнути в шкіру та досягти максимального ефекту.
Підготуйте спеціальну суміш, яку потім нанесіть на шкіру товстим шаром. Існує декілька рецептів, кожен з яких можна сміливо використовувати. Наприклад, візьміть півсклянки подрібненої сухої ламінарії. Її потрібно залити окропом та дати настоятися протягом 20 хвилин. Потім додати до маси півсклянки червоного вина, а також чотири столові ложки блакитної глини. Нанесіть отриману суміш на шкіру тіла, бажано вологу. Не забудьте обгорнутися спеціальною плівкою.
Укутайтесь ковдрою та вдягніть халат, щоб отримати ще кращий ефект. Перебувати в такому стані потрібно не менше години, після чого прийняти контрастний душ. Ретельно змийте з тіла суміш, а потім використайте живильний крем. Для того, щоб ефект був видимий, робіть винне обгортання один раз на декілька днів, і ви побачите, як ваша шкіра перетвориться на справжній шовк.
Хочете позбавитися зайвих кілограмів? Тоді поряд з винним обгортанням ходіть до тренажерної зали та обмежте себе у їжі. Тоді ваша вага неодмінно прийде в норму. Будьте чарівними та задоволеними собою!

Кількість переглядів:213
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ