Щоб вії були пухнастими...

Цій частині жіночого тіла великий об’єм точно не заважатиме. Довгі та розкішні вії, як у Мальвіни або хоча б як у голлівудських актрис — що робити, щоб мати такі самі? Сучасні виробники косметики пропонують туші з різноманітними ефектами. Як не розгубитися в такому різноманітті і зробити правильний вибір?

Перед тим, як обрати туш, потрібно визначити свій тип вій: прямі або такі, що завиваються, тонкі або об’ємні тощо. Для кожного типу вій існує своє вирішення проблеми.

Якщо у вас тонкі та прямі вії, обирайте туш, котра додає або об’єму, або довжини. Тут слід зазначити, що не варто вірити рекламі засобів, котрі обіцяють нам і довжину, і об’єм одночасно. Таких засобів не існує. В такому разі, коли туш додає і довжину, і об’єм, можна отримати зайві часточки, схожі на сміття на віях. Цього нам не потрібно. Особливо, якщо у вас тонкі вії, вони можуть злипнутися і нагадувати лапки павука, котрі стирчать в різні боки. Погодьтеся, що це не можна назвати гарним.

Справедливості заради варто сказати і про те, що об’ємні або довгі вії доречні як в денному, так і у вечірньому макіяжі. Головне, щоб вони були нафарбовані правильно, без грудочок, зайвого нашарування та відбитків на верхніх або нижніх повіках. Як цього добитися?

 

Обираємо туш для вій

 

Фахівці стверджують, що туш для вій потрібно обирати за щіточкою. Саме вона визначає до 80% кінцевого результату. Іноді буває й так, що те, що пишуть виробники на упаковці, відрізняється від того ефекту, який фактично має туш. Найголовніша порада — не вірте рекламі, а довіряйте лише своїм очам та власному досвіду.

Перший тип щіточки: з м’якими ворсинками, розташованими хаотично. Вона додає об’єму. Така щіточка дещо зліплює наші вії біля коренів, таким чином, формуючи невелику «пластину». Саме ця «пластина» зліплених біля коренів вій і створює ефект об’єму. Така туш чудово підійде для макіяжу зі стрілками або в стилі «смокі айз».

Другий тип щіточки: чітко структурована, на ній добре видно окремі щетинки-зубчики. Така щіточка об’єднує по 2 — 3 волосинки в одну цілу і додає нашим віям довжини. Довжини нашим віям додають і спеціальні часточки, котрі містяться в такій туші. Вони ніби доліплюються до кінчиків волосинок, роблячи їх більш довгими. Завдяки такому засобу ви можете зробити свої вії довшими на 1,5 — 2 мм. Як ви вже здогадалися, «у 3 рази більш довгі вії» —  лише рекламний трюк.

І останній, третій тип щіточки: вона має середню густоту і хаотично розташовані короткі щетинки. Якщо у вас короткі та прямі вії, обирайте густу туш з такою щіточкою. Вона додасть вашим віям насиченого кольору і повністю профарбує їх до самих кінчиків. Таким чином, ваші очі стануть більш виразними, а погляд стане дещо «з поволокою». Професіональні візажисти для такого макіяжу радять промальовувати лінію зросту вій. Але тут будьте уважні: якщо тип вашої зовнішності не контрастний, такі «стрілки» в денному макіяжі недоречні. Для цього візьміть кисть для брів (у попередніх публікаціях ми про неї вже говорили) і промалюйте рисочку коричневими або сірими тінями.

 Якщо у вас темне волосся і темні, добре пігментовані вії, навряд чи вам знадобиться туш для об’єму, краще взяти подовжуючу. Для тонких, м’яких та трохи підкручених вій візьміть таку туш, котра просто їх профарбує. Вам не варто брати туш для об’єму — вона може зліпити вії, а подовжуюча зробить їх важкими, і вони опустяться вниз. А якщо ваші вії «дивляться» вниз — трохи підкрутіть їх перед фарбуванням спеціальними щипцями. Туш вам можна брати будь-яку.

Якщо ваші вії зовсім коротенькі та ріденькі, можна спробувати використовувати окремо дві туші — спочатку для об’єму, а потім для довжини. Ні в якому разі не в протилежному порядку.

Що стосується консистенції самої туші, то об’ємні туші, як правило, дещо густі, а подовжуючі — навпаки, більш рідкі. Якщо при викручуванні щіточки ви побачили на її кінчику невеликий хвостик, така туш має рідку консистенцію. А якщо такого хвостика ви не помітили — у вас об’ємна туш.

 

Як часто варто міняти туш

 

Фахівці радять користуватися тушшю не більше одного місяця з двох причин: в цей час в ній починають розвиватися шкідливі бактерії, а сам засіб починає підсихати. Чорний пісок, котрий утворюється на обідку, потрапляє до туші і створює на віях грудочки.

 

Як наносити туш

 

Дуже гарно виглядає, коли вії у зовнішніх кутках очей довші за інші. Для створення такого ефекту починайте наносити туш від зовнішніх кутків, потім фарбуйте середню частину, а потім — внутрішні кутки очей. Після цього повертаємося назад: фарбуємо ще раз середню частину і добре профарбовуємо зовнішні кутки.

Якщо ви хочете додати рідким віям візуального об’єму, профарбуйте пензлем для брів легеньку рисочку вздовж нижньої лінії зросту вій. Вона має нагадувати тінь, котру відбивають ваші вії. До речі, якщо ви маєте темні круги під очами, у такий спосіб за рахунок контрасту ви зробите їх менш помітними.

Після нанесення тону, пудри, тіней та інших сипучих засобів на віях можуть залишатися дрібні часточки, котрі при фарбуванні тушшю утворюють грудочки. Тому перед нанесенням туші їх потрібно видалити. Це можна зробити просто пальцями.

Що стосується власне техніки нанесення туші, то тут варто сказати про найпоширеніші помилки. По-перше, не варто щіточкою «витягувати» вії вбік. По-друге, не можна фарбувати вії горизонтально — такі дії одразу ж зліплюють їх. Піднесіть щіточку до коренів вій, трохи прокрутіть її і різко підніміть, профарбовуючи всю довжину вій. Профарбовувати треба швидко, щоб не утворювались грудочки.

Якщо декілька вій все ж зліпились, можна обережно їх розділити за допомогою голки. Не варто наносити туш надто товсто або декількома шарами. Через це наші вії перевантажуються, пересихають і в результаті псуються. А для того, щоб укріпити вії і зробити їх здоровими від природи, змивайте туш звичайною касторовою олією.

 

Кількість переглядів:353
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ