Тонкощі макіяжу для дівчат в окулярах

Задля того, аби носіння окулярів перетворити на свою перевагу, дівчатам варто більш ретельно ставитися до макіяжу. На щастя, комплекси через носіння окулярів вже давно відійшли в минуле, і сьогодні така дівчина створює враження інтелігентності та освіченості. Чим не цим було викликано модну тенденцію носити звичайні скляні окуляри або взагалі оправу без лінз?

Утім, дівчатам, котрі вимушено носять окуляри, при нанесенні косметики потрібно враховувати те, що оточуючі бачитимуть їхнє обличчя крізь лінзи. Сподіваємось, що наші поради стануть для вас корисними.

4.jpg

● Однією з найпоширеніших помилок, котрих припускаються дівчата в окулярах, є занадто густий макіяж. Справа в тому, що окуляри вже самі по собі прикрашають ваше обличчя. Тому надмірне використання косметики може стати фатальною помилкою. Якщо ви носите окуляри, використовуйте якомога менше косметики.

● Доволі поширеною є думка про те, ніби окуляри візуально збільшують ваші очі. Це не так. Тому не варто відмовлятись від олівця, підводки та туші. Але користуйтесь цими засобами в невеликих кількостях.

● Через те, що окуляри прикривають більшу частину повік, вам можна взагалі не користуватися тінями. А якщо ви все ж вирішите зробити акцент на очі, то він має бути не надто яскравим. Найбільш вдале рішення — нейтральний колір тіней.

● Якщо вам не подобається носити окуляри або ви вважаєте, що вони вам не личать, спробуйте відволікти від них увагу і привернути її до іншої частини вашого обличчя. Для цього зробіть ледь помітний макіяж очей та розставте більш яскравий акцент на губи.

● Для того, щоб надати своїй шкірі природного вигляду, нанесіть невелику кількість рум’янів на ту частину обличчя, де оправа торкається щік.

2.jpg

● В будь-якому разі, при носінні окулярів зона очей найбільше притягує до себе погляд і викликає підвищену увагу. Тому більш ретельно варто ставитися до макіяжу брів — користуйтеся олівцем, колір якого відповідатиме кольору вашого волосся. Зробіть їх жіночними та не надто широкими.

● Через те, що окуляри здатні сповзати з перенісся, вам варто обирати засоби для шкіри з більш щільною структурою, а також більш ретельно наносити пудру в області носа.

● Якщо окуляри залишають сліди на переніссі та щоках, нанесіть на ці місця консилер.

Як бачимо, тонкощів макіяжу для дівчат, котрі носять окуляри, насправді існує небагато. Більшість з них є загальними і можуть застосовуватись усіма без виключення. Тож незалежно від того, чи носите ви окуляри, користуйтесь косметикою правильно.

Бажаємо вам завжди залишатись вишуканими та привабливими.

Ваша EVA.

Кількість переглядів:406
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ