ТОП-5 помилок в догляді за шкірою, котрі пришвидшують старіння

Ви дуже стараєтесь доглядати за шкірою, але чомусь вона не стає більш пружною. Або навіть навпаки: зморшки та обвислості стають помітнішими, шкіра залишається сухою або надто жирною. Ділимось з вами найпоширенішими помилками, що призводять до пришвидшення старіння. Ми впевнені, що ви точно знаєте, чого не можна робити, але радимо все ж переконатись у правильності своїх дій.

1.    Надмірне скрабування

Ефект гладкої шкіри спонукає багатьох жінок використовувати ці засоби більше, ніж раз–два на тиждень. Уявіть, що кожного дня ви шкребете ваші улюблені туфельки… дротяним йоржиком! Що з ними станеться врешті-решт? Так само і ваша шкіра не любить частого тертя скрабами та пілінгами.
Тим, у кого шкіра суха, достатньо робити очищення два–три рази на місяць, причому м’якими гомажами на ензимній основі, а не жорсткими скрабами. Жінкам із жирною або комбінованою шкірою обличчя не варто зловживати жодним пілінгом. Часте скрабування та гомаж травмують шкіру та прискорюють роботу сальних залоз. Шкіра грубішає та може почати лущитися. Одного сеансу на тиждень досить, другий призначайте собі за потреби: проведіть пальцями по шкірі — якщо відчуваєте її забруднення, зробіть очищення серед тижня.

2.    Шкідлива піна

Всілякого роду пінки та гелі для вмивання справляють на нас неабияке враження. За рахунок поверхнево-активних речовин (лаурил-сульфату, ізоприлу і т.п.), що вступають в їдку реакцію, очищається будь-що. Згадайте побутову хімію: чи стали б ви постійно використовувати такі засоби на кухні? Шкода меблів, так само шкода й шкіри, яку часто мучать «цілющими» пінками.
Чим менше піни, тим краще. Суха шкіра потребує окремого догляду, зняття макіяжу за допомогою кремоподібного молочка. З милом теж будьте обережні: за рахунок високої кислотності воно пересушує шкіру. В разі використання мила обробляйте шкіру тонізуючим засобом та живильним кремом.

3.    Нічний привид

Сподіваємося, ви не приміряєте на себе карикатурний образ тітоньки, яка намазана товстим шаром нічного крему, неначе сметанний пиріг? Колись наші мами та бабусі робили цю поширену помилку. Не варто ні в якому разі! Крем просто не вбереться та залишить на шкірі жирну неприємну плівку. Мало того, що чоловік не зможе поцілувати вас на ніч або щось більше. Ви ризикуєте на ранок прокинутися із набряками та навіть прищами. Шкіра, що не дихає, опиняється наче під парником. Наносіть тонкий шар крему за годину–дві до того, як ляжете спати. Надлишок крему зніміть серветкою.
Визначайте потрібну кількість крему за допомогою власної шкіри. Якщо він не ввібрався за 5 хвилин, значить, ви нанесли його надто багато. Якщо увібрався, та ви відчуваєте сухість, наступного разу збільшуйте кількість засобу. Після нанесення крему повинне залишатися відчуття м’якості та легкої вологості.

4.    Шкіра ніжна, як у малюка?

Серйозно? Тоді ви — рідкісний екземпляр, і вам прописано лікарем користуватися дитячим кремом. Якщо ваша шкіра не червоніє від будь-якого доторку та не подібна до наждачного паперу, тоді залиште дитячий крем своїм малюкам. Інакше він перенаситить вашу дорослу, вже «розумну» шкіру непотрібними жирами. Втім, ви можете використовувати дитячі засоби для догляду за дуже-дуже сухими ділянками шкіри — колінами, п’ятами, ліктями, але аж ніяк не за обличчям.

5.    Кожному своє!

Будь ласка, не плутайте креми. Не потрібно на суху шкіру наносити засіб для жирної і навпаки. Уважно прочитайте інструкцію. Якщо ви не знайомі з власним типом шкіри, зробіть старий добрий тест на дзеркалі. Вмийтеся та через півгодини притуліться ділянкою шкіри до дзеркальної поверхні. Помітна жирна пляма вкаже на відповідний тип шкіри. Проте існує ще й комбінований тип — із жирною Т-зоною (лоб, ніс) та відносно сухими щоками. Тому допитуйте своє дзеркальце ретельно, в кілька етапів.
І ще один момент: не накладайте зволожувальні засоби у морозний чи вітряний день. Така погода якраз є приводом нанести спеціальний захисний крем для погодних несподіванок. Найчастіше він так і зветься: «Від вітру та морозу». Блискучу плівку на шкірі можна трохи припудрити, але не перестарайтеся. Інакше ризикуєте знову ж таки пересушити лице.

Кількість переглядів:297
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ