Відновлюємо волосся після літа

Пекуче сонечко робить наше волосся більш сухим та ламким, кінчики січуться, зачіска стає тьмяною та безбарвною. Знаючи про те, що після літа особливо актуальною є тема відновлення волосся, ми вирішили присвятити їй окрему розмову.

Чому влітку псується волосся?

Через спеку та велику кількість ультрафіолетових променів наше волосся зневоднюється, тобто втрачає вологу. При цьому порушується структура волосся, воно електризується, плутається та «пушиться». Поїдка на курорти теж не найкращим чином впливає на волосся: окрім спеки та сонячним променів, тут на нього впливає ще й солона вода: руйнує захисні бар’єри волоса, через що він втрачає ще більше вологи, сили та блиску. Якщо ви достатньо доглядали за волоссям протягом літа, скоріш за все, ця проблема вас не торкнулася. А якщо волосся втратило здоровий вигляд?

Що робити?

Перш за все, вам слід бути готовими до того, на відновлення волосся потребує певного часу. Спеціалісти стверджують, що приблизно за місяць активного відновлення можна привести волосся до нормального стану. Але тривалість цього процесу залежить від ступеня пошкодженості волосся.
Найперша порада — сходіть до перукаря та зістрижіть сухі кінчики. Тут же, в хорошому салоні краси, досвідчений майстер порадить вам спеціальну процедуру, котра допоможе вирішити саме вашу проблему. І тут важливо на чолі кута ставити не косметичні процедури, а саме лікувальні. Вони підготують волосся до дії масок та інших засобів.
А якщо ваше волосся не сильно пошкодилося, можна скористатися і домашніми засобами. Обирайте маски, шампуні та кондиціонери, до складу яких входять наступні інгредієнти:
— натуральні екстракти рослин;
— колаген;
— вітаміни A, B, F, Е;
— натуральні олії;
— кератин;
— пантенол тощо.
Ці інгредієнти сприятимуть зволоженню та відновленню волосся, захистять його від негативного впливу оточуючого середовища та запобігатимуть сухості. Як правило, маски для волосся рекомендують використовувати раз або двічі на тиждень. Але якщо волосся саме того «просить», можна це робити і частіше.
Прекрасно зарекомендували себе і спеціальні відновлюючі ампули для волосся. Можливо, вам їх запропонує майстер в салоні, але їх можна використовувати і вдома. Такі ампули містять велику кількість корисних речовин, протеїнів, вітамінів. Вміст ампул регулярно втирається в шкіру голови протягом 3 — 4 тижнів.
Прекрасно сприяють відновленню волосся і рослинні олії — оливкова, реп’яхова тощо. Наносіть їх на волосся за 1 — 2 години до миття, і ви побачите бажаний ефект набагато швидше.

Чого не можна робити?

На той час, доки ви відновлюватимете своє волосся, не слід користуватись щипцями або утюжками. А що стосується фену, то його використання варто звести до мінімуму, обов’язково наносячи на волосся спеціальні засоби для термозахисту.
Якщо ви фарбуєте волосся, на час відновлення замініть шкідливі фарби менш агресивними відтіночними шампунями, бальзамами та фарбами без

Кількість переглядів:177
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ