Все, що потрібно знати про пудру

Жінки використовують пудру для того, щоб підкреслити шовковистість шкіри та надати їй приємного кольору. Вишуканий макіяж підкреслює матовий та рівномірний колір обличчя. Ідеальний відтінок пудри має відповідати відтінку вашої шкіри, або бути дещо світлішим. Найкращий вибір — безбарвна прозора пудра.

Досить часто молоді дівчата та досвідченні жінки припускаються помилки, зловживаючи пудрою. Надто густий макіяж не приховує, а підкреслює недоліки нашої шкіри, потрапляє всередину розширених пор та зморшок, привертає до них увагу.

Що стосується вибору кольору, то найпоширеніші світлі кольори — це перловий, фарфоровий тощо. Темні — мокко, теплий беж, медовий та інші. Для жирної шкіри важливо обирати тональний крем тривалої дії, що не містить жиру. Поверх тонкого шару крему наносять невелику кількість прозорої пудри. Для сухої шкіри візажисти радять використовувати компактну шовковисту пудру.

Як обрати якісну пудру?

Про високу якість пудри свідчить наявність у її складі вітамінів та інших корисних речовин, органічних елементів тощо. Вона повинна бути гігроскопічною, мати ніжну текстуру та дрібні часточки. Зверніть увагу також на термін придатності засобу, на його призначення, місце та час виготовлення.

Як правильно нанести пудру?

Спочатку потрібно очистити шкіру. Потім нанесіть на неї зволожуючий денний крем. Не можна використовувати косметику на спітнілу шкіру — це вкрай негігієнічно. Коригуючи макіяж протягом дня, потрібно спочатку знежирити шкіру за допомогою серветки, а потім нанести пудру.

Для того, щоб декоративна косметика рівномірно «лягла» на обличчя, варто трохи зачекати, доки крем вбереться, а потім за допомогою пушка або спеціального пензля нанести пудру. Як вибирати пензлі для макіяжу, ми говорили в попередніх публікаціях.

Найкраще пудритися наступним чином. Насипати невелику кількість пудри на чисту поверхню (серветку тощо), а потім легенько до неї доторкнутися пензлем. Рівномірно розподіліть засіб по всьому обличчю. При цьому не можна втирати косметику. Потім візьміть чистий пензель та видаліть надлишки косметики. Так ви підкреслите ніжний відтінок шкіри і надасте їй природної текстури.

Якщо ви маєте запалення на шкірі обличчя, обирайте спеціальну антисептичну косметику. Така косметика не містить ані жиру, ані шкідливих для запаленої шкіри речовин.

Компактну пудру зручно завжди мати при собі. А от для використання вдома найкраще обирати розсипчасту. Вона легко розподіляється і не обтяжує шкіру обличчя, роблячи його риси м’якими.

1.jpg

Більш докладно зупинимось на різновидах пудри:

Компактна пудра. Як зазначалося вище, така пудра є найбільш практичною, її можна використовувати будь-де. В компактній пудрі міститься невелика частина жиру, тому її найкраще використовувати дівчатам з сухою шкірою.

Пудра з ефектом мерехтіння. Така косметика має в своєму складі блискучі частинки — сріблясті або золотисті. Її використовують для вечірнього макіяжу.

Пудра в кульках дозволяє вирівняти тон обличчя, надати шкірі приємного відтінку та приховати розширені пори. Обличчя з таким макіяжем виглядатиме сяючим та свіжим.

Бронзова пудра використовується для смаглявої або засмаглої шкіри. Також нею можна замінити рум’яна. Бронзова пудра буває компактна, розсипчаста або у вигляді кульок.

Маскуюча або зелена пудра має використовуватися вкрай обережно та в обмежених кількостях. За її допомогою можна добре приховати недоліки шкіри. Не забудьте поверх зеленої пудри нанести тілесну.

Кількість переглядів:280
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ