Все, що треба знати про фейсбілдінг (вправи для обличчя)

Фейсбілдінг є далеко не новим методом у сучасній косметології. Ще в улюблених посібниках наших бабусь та мам описувалися різноманітні вправи для м’язів обличчя.
Якщо існує комплекс фізичної зарядки для тіла, значить, ніщо не заважає нам виконувати вправи для обличчя, щоб трохи скоригувати його контур. Підкреслюємо: саме контур, а не кісткову структуру. Тобто не намагайтеся за допомогою фейсбілдінгу виправити форму носа, підборіддя чи вилиць.
Фейсбілдінг включає комплексні міри з удосконалення стану обличчя:
•    мімічні вправи допомагають усунути застій у певних ділянках, прибрати зайвий жир. Гімнастика робить шкіру пружною, а колір обличчя більш привабливим за рахунок покращення кровообігу
Декому мімічні вправи можуть здатися чудернацьким кривлянням. Чому б ні? Залишившись на самоті, звеселіть себе водночас із корисною гімнастикою. Це стане чудовим психологічним розвантаженням.
•    самомасаж: ви акуратно розтираєте, розминаєте частини обличчя, виконуєте легкі поплескування, особливо під час нанесення косметичних засобів. Так вони краще вберуться, і, знову ж таки, покращиться кровообіг.
Зауважте, що вправи не варто виконувати в місцях глибоких мімічних зморшок, наприклад, на лобі. Цим ви можете ще більш ускладнити проблему. Масаж стане набагато кращим способом зменшити недолік.

Базовий комплекс вправ для фейсбілдінгу

•    Чоло. Покладіть на нього пальці так, щоб безіменні опинилися над бровами. Стягніть шкіру вперед та вниз, одночасно піднімаючи брови вгору.
•    Очі. Відкрийте їх якомога ширше, напружуючи м’язи навколо очей. Потім притисніть подушечки пальців до зовнішніх кутиків очей та щосили напружте нижні повіки.
•    Щоки. Прикладіть кінчики пальців до куточків роту та посміхніться, сильно напружуючи м’язи очей до самих вух.
•    Рот. Затисніть губи зубами, а кутики рота підтягніть догори.
•    Шия та підборіддя. Стисніть кулаки, покладіть їх під підборіддя та відкрийте рота. Притисніть великий палець до підборіддя та якомога сильніше висуньте язика. Для того, щоб напружити шию, відтягніть нижню губу та відкрийте зуби. Якщо вправа виконується вірно, ви побачите, як здуваються вени та прожилки.
Загалом, ознакою вірного виконання усіх вправ є легке печіння та прилив крові до обличчя. Після кожної вправи ненадовго розслабте обличчя.
Старайтеся виконувати ці вправи щодня або принаймні 5 разів на тиждень. Повторюйте їх по кілька разів, починаючи з 5–7 і доведіть до 20–25. Краще всього виконувати комплекс незадовго до сну, але обов’язково після ретельного очищення шкіри від косметики. Після закінчення вправ змажте лице живильним кремом або сироваткою.
Слід зазначити, що один лише фейсбілдінг не здатен повністю справитися з віковими проблемами або вадами, пов’язаними зі станом здоров’я. І якщо у вас є якісь проблеми, потрібно вияснити причину їхнього виникнення, постаратися змінити режим харчування, сну, відпочинку та регулярно займатися косметичними процедурами.

Кількість переглядів:246
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ