Як красиво прибрати чолку?

Жінки ніколи не стомлюються змінюватися. Оновити свій образ можна не лише за допомогою макіяжу або одягу. Така, здавалося б, на перший погляд, незначна деталь зовнішності, як чолка, здатна кардинально змінити ваш образ.

Що стосується довгої чолки, то тут все просто – достатньо витратити невелику кількість часу, і чубчик сховається в стильну укладку. Дещо складнішим виявляється прибирання короткого чубчика. Але винахідливі представниці жіночої статі і тут виявляють неабиякий хист. Розглянемо декілька простих маніпуляцій, за допомогою яких дівчата з короткою чолкою можуть змінювати свою зовнішність хоч щодня!

3.jpg

Використовуємо пов’язку або обідок

Пов’язки для волосся виготовляються з еластичного матеріалу, тому за їх допомогою можна приховати чубчика чудь-якої довжини – навіть найкоротший. Широкий вибір таких аксесуарів дозволяє комбінувати їх з найрізноманітнішими стилями одягу. Це може бути пов’язка, прикрашена квітами в українському стилі, розшита бісером або прикрашена пайетками. Крім того, вони бувають різної ширини – вузькі, що нагадують обідок, або широкі, які закривають більшу частину голови. В зимову пору року можна використати широку утеплену пов’язку, а влітку згорнути шовкову хустку і зав’язати її на потилиці у вигляді обідка.

Для того, щоб зробити власний образ більш жіночним, також можна використати звичайний обідок. Волосся під ним найкраще залишити розпущеним. Так ви будете виглядати більш ефектно.

Для романтичного побачення чудово підійде комбінування недбалого пучка і тонкого обідка. Обідок можна взяти з невеликим бантом або гарною квіткою. Для цього на чисте волосся зробіть укладку і трохи збийте пасма. А потім вдягніть неширокий обідок, природного кольору (можна підібрати в тон волосся або сукні) таким чином, щоб біля чолки утворився невеликий об’єм. За допомогою тонкої резинки для волосся зберіть його в об’ємний хвіст – готово!

2.jpg

Створюємо образ у стилі 60-х

Чудовий спосіб заховати короткого чубчика – зробити пишну зачіску в стилі 60-х років. Для цього потрібно розділити волосся на три локони: два скроневих і центральний. На центральному пасмі зробіть об’ємний начіс і збризніть лаком для волосся. Скроневі пасма за допомогою шпильок закріпіть приблизно в зоні верхньої частини вуха.

Ще один варіант – романтична і вкрай жіночна зачіска в стилі 60-х років. Зробити таку зовсім просто. Для цього підніміть чолку і зробіть невеликий начіс, після чого за допомогою плойки закрутіть кінчики волосся назовні і надіньте еластичну пов’язку або обідок в тон сукні. В області потилиці зробіть об’ємний начіс і зафіксуйте готову зачіску лаком.

Використовуємо невидимки

Зручно та без особливих зусиль можна прибрати чолку за допомогою невидимок або шпильок. Для цього наносимо на чолку віск, гель або мус і ховаємо її під розпущене волосся за допомогою невидимок. Єдиний недолік такого способу полягає в тому, що він підходить тільки для розпущеного волосся. Якщо зробити пучок або заховати бокові пасма за вуха – кінчик чубчика буде видно.

4.jpg

Заплітаємо коси

Ефектно сховати чолку і зробити свою зачіску оригінальною можна за допомогою кіс. Для того, щоб коротке волосся чубчика не вибивалося з коси, потрібно використовувати фіксуючі засоби – лак, гель або мус.

Щоб вдало зробити стильну зачіску з косою, додайте до чолки трохи довгого волосся, що росте поруч. Не доплітаючи коси до кінця, вільний край закріпіть біля вуха за допомогою шпильки і сховайте його під вільне волосся.

Як ви бачите, варіантів зачісок без чолки та способів її приховати існує безліч. За тим самим принципом, що плетуться коси, можна зробити джгутик, або проекспериментувати зі стрічками, пофантазувати з легкими шарфами – тут ніяких обмежень не існує. Головне, щоб ваш образ був гармонійним і відображував ваш настрій і власне бачення свого «Я».

Кількість переглядів:1947
Середня оцiнка: 4.75
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ