Як поновити нестачу вітамінів восени

Ви швидко стомлюєтесь, маєте безсоння та інші симптоми нестачі вітамінів в організмі? Потрібно приймати міри, щоб ваш імунітет не став слабшим та вразливішим до хвороб. Стреси, фастфуд, недостатність сонячного світла, мала фізична активність — все це призводить до авітамінозу.
Як відомо, організм людини працює як годинниковий механізм. Всі клітинки відновлюються цілодобово, навіть коли ми відпочиваємо. Для того, щоб не було збоїв та серйозних проблем, потрібно вживати збалансовану їжу, яка містить всю необхідну кількість вітамінів та мікроелементів.

Як розпізнати дефіцит вітамінів в організмі

Авітаміноз — хвороба, що вражає як дорослий, так і дитячий організм. Як побачити перші симптоми дефіциту вітамінів? Огляньте своє тіло, яке розповість вам про перші ознаки авітамінозу.
•    Шкіра виглядає тьмяною — якщо у вас з’явилися вугрі, це говорить про нестачу жирних кислот, а у випадку, коли шкіра бліда та суха, — це дефіцит вітамінів А і Е.
•    Ламке та сухе волосся — вам не вистачає вітаміну Е, а якщо у вас лупа, то потрібно заповнити дефіцит вітаміну В12 та В6.
•    Крихкі нігті — вам явно не вистачає кальцію в організмі.
•    Зниження апетиту.
Прислухайтеся до вказаних симптомів та не ігноруйте їх. Авітаміноз — це не смертельно, проте він може стати ланцюжком до розвитку більш серйозних хвороб. Розкажіть про свої відчуття лікареві — можливо, він призначить вам курс аптечних вітаманів.

Як харчуватися при дефіциті вітамінів

Якщо ви виявили у себе ознаки авітамінозу, необхідно збалансовано харчуватися, вживати продукти, в яких міститься певна кількість мікроелементів. Давайте розберемося з групою продуктів, які заповнять дефіцит вітамінів. Отже, щоб не відчувати неприємних симптомів, їжте такі продукти.
•    Якщо у вас дефіцит вітаміну В — вживайте м'ясо, рибу, яйця, бобові.
•    Вітамін А можна знайти в моркві, абрикосах, помідорах.
•    Вітамін D міститься в молочних продуктах, перепелиних яйцях, рибі.
Рекомендуємо на сніданок вживати зернові пластівці, тому що в них містяться елементи, які заряджають організм, а також добре впливають на шлунок. Також робіть овочеві салати, комбінуючи різні складові.
В осінньо-зимовий період варто також проконсультуватися з терапевтом та приймати комплекси вітамінів. Вони допоможуть заповнити недостачу мікроелементів та позитивно вплинуть на ваш організм та самопочуття.
Хочемо зауважити, що дуже добре робити фруктові та овочеві заготовки на зиму. Якщо фрукти правильно обробити та заморозити, в них збережуться вітаміни до самісінької весни. Ви зможете взимку ласувати чорною смородиною, малиною та журавлиною. Як кажуть, готувати санчата потрібно влітку, тому не ігноруйте домашні заготовки, тоді і авітаміноз вам буде не страшний.
Взимку ми відчуваємо хандру через недостатність вітаміну D. Це відбувається через малу кількість сонячного світла. Для того, щоб ваш настрій був на висоті, вживайте продукти, багаті на вітамін Д.
Бажаємо вам міцного здоров’я, гарного настрою та самопочуття. Піклуйтеся про себе та своїх близьких, даруйте посмішки оточуючим — і ваше життя буде насиченим та гармонійним.

Кількість переглядів:157
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ