Як створити ефект об'ємних губ?

Секрети професійного макіяжу: ефект об’ємних губ

 

Бажання мати спокусливі та привабливі пухкі губи спонукають жінок звертатися до пластичної хірургії. Статистика свідчить: більша частина пластичних операцій пов’язана саме з цією частиною жіночого тіла. Втім, це зовсім необов’язково — завдяки правильно зробленому макіяжу можна візуально збільшити об’єм губ.

Для цього вам знадобиться:

● бальзам для губ;

● хайлайтер;

● олівець для губ природнього кольору;

● будь-який пензель;

● помада натурального відтінку.

Спочатку нанесіть на губи бальзам. Це зволожить їх та зробить більш м’якими. Після цього нанесіть хайлайтер в ямці над верхньою губою — це придасть об’єму верхній частині ваших губ.

Потім візьміть олівець для губ. Він має бути на один — два тони темніший за натуральний колір ваших губ. Починайте наводити контур з середньої частини верхньої губи, трохи заходячи за природні її рамки. Легенько замалюйте ямку над верхньою губою — це також придасть їй додаткового об’єму. Наводячи контур нижньої губи, зробіть це таким чином, щоб товщина верхньої і нижньої губи не надто різнилася — вони мають бути приблизно однаковими. Починайте наводити з кутків нижньої губи, поступово рухаючись до центральної її частини.

Результат буде виглядати не дуже натурально. Для того, щоб позбутися ефекту штучності, використовуйте пензлик. Починайте ним розтушовувати рамки олівця в бік середини губ. Через те, що ваші губи вже зволожені бальзамом, розтушування зробити буде легко. Такий спосіб — розтушування контуру олівця, надасть вашим губам об’ємного і натурального вигляду, тому зупинитися можна вже на цьому етапі. А можна поверх олівця нанести помаду. Обирайте колір помади близький до природнього відтінку ваших губ. Злегка нанесіть її, включаючи затушовану олівцем ямку над верхньою губою.

Ідеальними вважаються губи, однакові за «пухлістю», але найчастіше у нас верхня губа трохи тонша за нижню. В такому макіяжі найголовніший трюк — це замальовування ямки над верхньою губою хайлайтером і олівцем. За допомогою цього секрету ви зробите свої губки однаковими. І тут ви, певно, згадали про губи Анджеліни Джолі. Безліч жінок хотіли б мати такі самі. Але не всі знають, що губи голлівудської красуні далекі від ідеалу.

Наш спосіб прекрасно підійде також і дівчатам, у яких випуклість губ слабко виражена. Найголовніше — це тренування. З першого разу такий макіяж у вас може вийти трохи не так, як ви того хотіли. Спробуйте ще раз, і у вас обов’язково все вийде.

Кількість переглядів:240
Середня оцiнка: 4.67
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ