Як відновити волосся після літа?

Зміна пори року — це завжди великий стрес для всього організму, що вже й говорити про волосся, яке і без того ослаблюється від нашої постійної погоні за красою, гарячих укладок, прасочок, щипців, фарбувань, завивок та ін. Звісно, що літом волосся страждає чи не найсильніше, адже до всього переліку гарячих та хімічних процедур для волосся, додається ще й шкідливий вплив сонця. Надмірне прийняття сонячних ванн не іде на користь. Навпаки ж, висушує, спалює і робить волосся сухим, тьмяним та ламким. Тому кожна красуня розуміє, що з початком осені волосся потребує інтенсивного відновлення. Літом волосся потрібно захищати від надлишку ультрафіолету, але якщо ми згадали про це лише восени і наш поїзд вже поїхав, то, на щастя, є безліч способів як допомогти нашому волоссю, повернути чарівний блиск, еластичність та красу після яскравого літнього відпочинку.
Починаючи відновлення, варто пам’ятати, що ефект буде проявлятись поступово, протягом місяця, і лише за умови систематичного та регулярного догляду. З фарбуванням та хімічними завивками доведеться поки що трошки зачекати. Першим кроком має бути глибоке очищення. Це може бути використання шампуню з високим рівнем РН (не частіше 1 разу в місяць, або взагалі одноразово), але аби не пошкодити волосся ще більше, краще довірити цю процедуру салонному очищенню. І тепер вже можна приступати до активного зволоження.
Тут першість завоювали зволожуючі маски, яких на сьогоднішній день є шалена безліч. Обираючи таку маску, слід звернути увагу на вміст в ній гіалуронової кислоти, амінокислот, рослинних олій, які шляхом зв’язування білкової структури волосся сприяють зміцненню та еластичності. Маски наносити не менше 2 разів в тиждень, обов’язково масажними рухами від початку зони росту волосся до тім’ячка. Масажні рухи повинні бути енергійними та інтенсивними, аби стимулювати прилив крові в верхні шари шкіри, що дозволить активніше поглинати шкірою голови корисні речовини та вітаміни.
Маски необхідно додатково утеплювати на волоссі, спочатку поліетиленом, а поверх — рушником. Опісля змивайте прохолодною водою, і якщо потрібно — невеликою кількістю шампуню. В період відновлення шампунь не наносіть на кінчики волосся (так як він теж може висушувати), а лише на голову: він стікатиме по всій довжині і цього буде достатньо. Мокре волосся легше травмувати, тому поводитись з ним треба обережно — не розчісувати до висихання. Допоможуть також домашні маски на основі сирих яєць, кефіру, оливкової олії та ін. Популярністю користується і ампулний вітамінний комплекс для відновлення волосся, який теж необхідно втирати в шкіру голови масажними рухами, уважно дотримуючись інструкцій. Ополіскувати волосся корисно відварами трав.
Варто пам’ятати, що допомагати волоссю відновити красу треба ще й середини, тому намагайтесь вживати продукти з високим вмістом вітамінів А, В, Е і білкової їжі.
З часом, після відновлення доцільно буде зробити ламінування чи екранування волосся для закріплення і стійкості ефекту. Завдяки розумному домашньому догляду в поєднанні з салонними процедурами, волосся поверне силу і виглядатиме по-справжньому розкішно.

Кількість переглядів:186
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ