Як вибрати пензлі для макіяжу і створити бездоганний образ?

Ідеальний мейк-ап – це своєрідна творчість. І тут, як у справжньому мистецтві, не можна обійтися без спеціальних інструментів – в даному випадку, пензлів. Спостерігаючи за роботою візажиста, на перший погляд, вам здається, що вибір пензлів – це ціла наука. Як не розгубитися і зробити правильний вибір? Для тих, хто не є профі, достатньо придбати декілька базових пензлів:

† для брів

† губ

тіней

рум’ян

розсипної пудри

тональної основи

пензлі.jpg

Пензель для брів

Для того, щоб створити ідеальну форму брів, слід обирати пензель якомога більш жорсткіший. Такий пензлик має загострену приплющену форму, тому його можна використовувати також для підводки стрілок та промальовування лінії росту вій. З протилежного боку деякі виробники роблять невеликий гребінець, за допомогою якого можна зручно укласти брови в рівну смугу.

Пензель для губ

Візажисти радять обирати пензель для губ, виготовлений з синтетичного волокна. Такий аплікатор добре тримає форму і не деформується протягом тривалого часу, забезпечуючи рівномірний розподіл засобу. Деякі виробники доповнюють пензель для губ зручним механізмом, що викручується. Завдяки цьому його зручно покласти до сумочки і використовувати в будь-якому місці, не хвилюючись про те, що кисть може забруднити інші речі.

Для тіней

Основним завданням такого пензля є щільне та рівномірне нанесення засобу та створення плавних переходів між основою і основним кольором. Тому бажано обирати аплікатор для тіней, виготовлений з натуральних матеріалів. Нанесіть за його допомогою світлі тіні на всю площину повік, а потім додайте тіні-акцент і м’яко розтушуйте.

Існує два різновиди пензлів для тіней: кисті для нанесення засобу і аплікатори для їх розтушовки. Дехто обходиться лише пласкими пензлями, призначеними для нанесення тіней. Але, якщо ви не маєте досвіду візажиста, краще придбати обидва пензлі – плаский для нанесення та більш пухнастий для розтушовки.

Пензель для рум’ян

Такий пензель повинен мати заокруглену форму. Він виготовляється з надзвичайно м’яких натуральних волокон, завдяки чому дозволяє наносити рум’яна рівно і чітко, не створюючи окремих смужок та інших недоліків. Крім того, якщо ви не маєте спеціальної кисточки для мінеральної пудри, можна використати пензель для рум’ян.

Для розсипної пудри

Для рівномірного розподілу розсипної пудри професіонали радять використовувати пухнасті, м’які та великі пензлі з натуральними волокнами. Такий інструмент дозволить набрати суворо необхідну кількість пудри і рівномірно її розподілити по всьому обличчю, не обминаючи жодного важкодоступного місця.

2.jpg

Пензель для тональної основи

Майстри мейк-апу використовують для нанесення тональної основи не спонжі, а спеціальні пензлі. Такий інструмент не вбирає в себе засіб, на відміну від спонжу. Таким чином, розхід засобу стає набагато меншим. Крім того, за допомогою професійного пензля для тональної основи, що має овальну форму, можна «захопити» суворо обмежену кількість тонального засобу, рівномірно його розподілити по всьому обличчю і отримати бездоганну основу під макіяж.

Існує два різновиди пензлів для тональної основи: плаский і дуофібра. Пласка кисть використовується для нанесення густої і насиченої основи. За її допомогою можна з легкістю приховати недоліки шкіри і зробити ідеальний вечірній макіяж. Дуофібра, або каблукі, дозволяє нанести фініш, по-перше, швидко. По-друге, така основа матиме більш натуральний вигляд та не перенавантажуватиме шкіру обличчя.

1.jpg

На що слід звернути увагу?

Матеріал виготовлення: для сухих текстур традиційно використовують натуральні пензлі, для кремових – виготовлені зі штучних волокон.

† Якщо є можливість, перевірте, чи не висипається з пензля забагато волосків. Адже якщо пензель линяє, то це говорить про його низьку якість.

† Подивіться, щоб пензель був набитий щільно та рівномірно. Так само зверніть увагу на те, як він підстрижений – в ньому не має бути волокон, що стирчать, або, навпаки – занадто коротких відносно інших.


Кількість переглядів:378
Середня оцiнка: 4.5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ