Як за допомогою макіяжу зробити «голлівудські скули»?

Звісно, усі розуміють, що зірки мають більше можливостей для догляду за своєю зовнішністю: відвідувати найкращі салони краси, користуватись послугами провідних косметологів, пластична хірургія та ін. Але це зовсім не означає, що не можна створити ідеальний мейк-ап та скоригувати форму лиця та скул самостійно, і при цьому виглядати наче щойно з подіуму. Необхідно лише знати декілька секретів. Усі вони не є складними і опанувати їх може будь-хто.

Техніка нанесення

Для створення ідеальних скул за допомогою декоративної косметики вам знадобляться бронзатори, хайлайтери та рум’яна.
1.    Для початку необхідно вирівняти тон лиця. Коректором замалювати незначні дефекти на шкірі і рівномірно розподілити шар тональної основи. Необхідно пам’ятати, що шар основи за відтінком має бути максимально схожим з кольором вашої шкіри. Також він не повинен бути надто товстим, аби не придати лицю надмірної важкості та ефекту маски.
2.    Далі під лінію скул наносимо бронзатор або пудру темнішого відтінку. Для того, щоб визначити місце, де потрібно наносити темний відтінок, достатньо просто втягнути щоки і злегка усміхнутись. На місця, де утворюються ямки під скулами, наносимо темний відтінок і ретельно розтушовуємо до вух. Не обирайте надто насичені кольори, інакше ризикуєте виглядати штучно або навіть вульгарно. Колір повинен бути схожим на легкий відтінок вашої природної засмаги і відрізнятись від основного лише на один-два тони.
3.     Після цього потрібно нанести рум’яна на «яблучка» щік. Широко усміхніться — і ви одразу помітите, куди слід наносити рум’яна. Ретельно розтушовуємо теж до лінії росту волосся. Стежте, аби між відтінками не були помітні переходи. Вони повинні рівномірно поєднуватись, щоб не було ефекту плям на обличчі. Не використовуйте надто яскраві кольори для денного макіяжу. Для того, щоб визначити потрібний колір рум’ян, злегка пощипайте себе за щічки і оберіть відтінок, який відповідає вашому природному рум’янцю.
4.    На завершення проведіть декілька разів чистою широкою кісточкою поверх нанесених відтінків. Ваші рухи повинні бути легкими — це додатково врівноважить нанесені кольори.

Ще декілька порад

● Наносячи відтінки, зважайте на свій тип обличчя, адже пам’ятаємо, що за допомогою декоративної косметики можна візуально звузити або розширити лице.
● Ті частини обличчя, які ви бажаєте зменшити, потрібно затемнювати, а те, що хочете розширити, або виділити — навпаки, висвітлювати.
● Кожен відтінок бронзатора чи рум’ян не повинен бути товстим. Це має бути легкий напівпрозорий шар, котрий матиме вигляд природного відтінку вашої шкіри. Брюнеткам зі смуглою шкірою підійдуть світло-бежеві, бежево-рожеві, персикові кольори рум’ян. Блондинкам зі світлим кольором шкіри — світло-рожеві відтінки.
Не засмучуйтесь, якщо відразу вам не вдалось створити бажаний ефект «голлівудських скул». Необхідно потратити деякий час, щоб підібрати для себе ідеальну техніку нанесення та відтінки саме для свого обличчя.

Кількість переглядів:325
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ