Як за допомогою пудри коригувати форму обличчя?

Корекція лиця за допомогою декоративної косметики — це нанесення різних кольорових відтінків пудри на різні частини обличчя з метою візуально надати їм бажаної форми. Суть полягає в висвітленні тих ділянок, які ми хочемо підкреслити або збільшити. За допомогою світлішого кольору вони ніби висуваються наперед. І навпаки: те, що хочемо відсунути на задній план, потрібно тонувати кольорами більш темних відтінків. Це дозволяє візуально трошки змінити овал лиця, форму носа, очей тощо.

Загальні правила:

При коригуванні обличчя за допомогою кольору слід дотримуватись чіткої поетапності в техніці нанесення пудри.
1)    Спершу коректорами замасковують дрібні недоліки шкіри (почервоніння, прищики і т.д.) та наносять основний базовий тон пудри на все обличчя, максимально приближений по тону до природного кольору шкіри.
2)    Нанесення світлих тонів. Це зони скул, лоба, підборіддя, а також світлий тон шкіри під очима.
3)    Створення штучної тіні, що візуально затемнює ділянки лиця, які хочеться зменшити чи звузити за допомогою пудри більш темних тонів.

Корекція різних форм обличчя

При виборі правильної техніки нанесення пудри різних відтінків потрібно орієнтуватись на форму та овал обличчя. Для різних типів лиця техніки нанесення теж різняться. Як відомо, овальний тип лиця прийнято вважати ідеальним, тому якихось додаткових, особливих прийомів корекції він не потребує. Можна лише злегка зробити контур лиця чіткішим — нанести рум’яна під скули і ретельно розтушувати їх в сторону вуха. Нанести світлі тони пудри на ділянки, що виступають з загального рельєфу обличчя, — лоб, скули, ніс, підборіддя.
Корекція усіх інших типів лиця полягає в тому, аби візуально зробити їх наближеними до овальної форми лиця. Витягнуте, довге обличчя можна візуально зменшити, якщо нанести по всьому контуру підборіддя, лоба, вздовж лінії росту волосся пудру темного відтінку та висвітлити Т-подібну зону носа та лоба.
Трикутне лице, що характеризується гострим звуженим підборіддям та верхньою ширшою частиною, візуально врівноважити допоможуть темні відтінки пудри, що будуть нанесені на зовнішні сторони верхньої частини лоба, а от підборіддя тонувати темним кольором не потрібно.
Для квадратного типу обличчя підійде С-подібна техніка нанесення темного відтінку пудри, тобто тонування лише бокових частин лиця (скули-скроні-лоб).

Декілька корисних порад:

•    Проблемному типу шкіри слід уникати засобів з ефектом мерехтіння та світловідбиваючих. Їх використання зробить недоліки лиця ще більш помітними. Пудра всіх тонів повинна бути лише матовою.
•    Ретельно розтушовуйте всі переходи від темних до світлих відтінків. Не використовуйте забагато пудри, аби не створити на обличчі ефект маски.
•    По завершенні корекції додайте свіжості обличчю за допомогою рум’ян максимально природного світлого кольору.

Кількість переглядів:249
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ