Як зняти акрилові нігті в домашніх умовах

Від того, наскільки правильно ви зробите цю процедуру, залежатиме краса і здоров'я ваших нігтиків та шкіри навколо них. Тому ми не радимо вам ставитися до видалення акрилових нігтів зі зневагою. Якщо у вас є така можливість зверніться до фахівця. А якщо такої можливості у вас немає спробуйте зробити це самостійно.

Наведемо три простих способи видалення акрилових нігтів за допомогою спеціального розчину. Придбати його ви зможете в будь-якому магазині, що спеціалізується на професійній косметичної продукції.

 

Спосіб перший

 

Заздалегідь підготуйте ватні диски, фольгу і спеціальний розчин для зняття акрилу. Промокніть ватний тампон в розчині та обмотайте ним ніготь на деякий час. Потім обламайте за його допомогою виступаючу частину нігтя. Потім ще раз обмотайте ніготь промоченою ватою, а зверху фольгою приблизно на півгодини. Після того, як ви знімете цей компрес, візьміть щіточку (можна взяти зубну або будь-яку іншу) і обережно, не завдаючи шкоди власним нігтиками і шкірі навколо них, приберіть залишки штучного нігтя.

 

Спосіб другий

 

Візьміть кухонну тарілку, ванночку для рук або будь-яку іншу ємність, в яку вам буде зручно занурювати свої пальчики. Налийте в ємність все ту ж рідину так, щоб вона повністю покривала ваші нігтики. Опустіть в неї свої пальчики, накрийте їх рушником і знову-таки почекайте півгодини. Потім можна видалити акрил будь-яким зручним способом.

Якщо ви не фахівець, то швидше за все, досконало не розбираєтесь в продукції для зняття нігтів. Тому радимо вам зробити цю процедуру таким чином, щоб ваші руки контактували з розчином для зняття нігтів можна менше. Це не є вкрай критично, втім, якщо ви будете використовувати недостатньо якісну рідину, це здатне негативно позначитися на стані вашої шкіри.

 

Спосіб третій

 

Насправді цей спосіб дуже схожий на другий. Єдина відмінність полягає в тому, що ємність з рідиною ми ставимо не на стіл, а в іншу миску, наповнену гарячою водою. Таким чином, тепла рідина матиме сильніший ефект (пам'ятаєте шкільний курс фізики?), і акрил швидше розчиниться. Так само почекайте півгодини, а потім видаліть з нігтиків залишки акрилу.

 

Корисна порада: для того, щоб ваша рідина для зняття нігтів закінчилася не дуже швидко, можна помістити в ванночку для рук скляні кульки або щось інше, що дозволить «занурити» в нього руки.

 

Після зняття акрилу ...

 

Після того, як ви знімете акрилові нігті, ваші власні нігтики потребуватимуть посиленого захисту та живлення. Як правило, фахівці нігтьового сервісу наносять на них ледь теплу косметичну олію і роблять масаж пальчиків. Це стимулює кровообіг і підсилює ефект теплої олії.

У домашніх умовах ви можете використовувати не тільки спеціальну олію для нігтів, але і будь-яку іншу оливкову, шипшинову тощо.

Після такого приємного масажу візьміть бафік і відполіруйте свої нігтьові пластини. Професіонали називають таку процедуру «запечатування» і часто застосовують її не тільки при знятті гелевих або акрилових нігтів, але й окремо. Таким чином, нігті, схильні до розшарування, стають більш міцними та здоровими.

Якщо дотримуватися всіх перелічених правил, ви зможете не тільки легко зняти з нігтів акрил, але й не завдасте шкоди своїм власним нігтиками і надасте їм охайний і здоровий вигляд. Не поспішайте, виконуйте все обережно і результат перевершить всі очікування.

На жіночих форумах можна зустріти поради від спеціалістів і рядових жінок, які знімають акрилові нігті за допомогою звичайної рідини для видалення лаку. Деякі з фахівців навіть пропонують таку процедуру з метою економії, адже рідина для видалення лаку коштує дешевше, ніж спеціальний розчин. Ми навмисне не включаємо такі поради в нашій публікації, адже це «кустарний» метод, який може нашкодити вашому здоров'ю і природній красі ваших нігтів. Найкраще скористатися перевіреними методами, які застосовують професіонали.

 

Кількість переглядів:206
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ