Який макіяж краще робити в дощову погоду?

Вологий день здатен зіпсувати навіть ретельно накладену косметику. Проте існує кілька секретів, як цього не допустити.

Секрет 1. Гель та лід.
Використовуйте для вмивання гель із невеличкою кількістю піни, а для іонізування — кубики льоду на основі трав’яних відварів. Це стримає надмірне потовиділення.

Секрет 2. Основа.
Так, макіяж не варто наносити на непідготовлену шкіру. Особливо перед виходом на дощ! Якщо ваша шкіра жирна, користуйтеся засобом, що зробить її більш матовою. В більшості випадків це спеціальна сироватка. Володарки сухої та комбінованої шкіри можуть підготувати її до макіяжу за допомогою тонеру. Потім накладіть ледь помітний шар пудри (краще рисової).

Секрет 3. Кремоподібність.
Що легше розвести водою — суху чи жирну фарбу? Звичайно, жирну.
Отже, у дощову погоду користуйтеся м’якими засобами. Кремові тіні замість сухих, підводка замість олівця. Брови теж підтініть чимось м’яким — жирними тінями, пудрою, олівцем (ні в якому разі не сухим). Але і тут треба не перестаратися. Кілька легеньких штрихів розітріть щіточкою, закріпіть воском або навіть гелем для волосся. Ефект суперстійкості перевірений та гарантований!

Секрет 4. Природний колір.
В мокру погоду уникайте «дискотечних» та імпресіоністських відтінків макіяжу. Якщо раптом ви потрапите під зливу, то не будете схожі на палітру Ван Гога. Максимальна природність врятує ваш імідж. Світло-коричневий, беж, пастельні рожеві — обирайте те, що вам найбільш пасує.

Секрет 5. Тільки зверху!
Поговоримо про вії, які звичайно ж варто фарбувати водостійкою тушшю. Нанесіть її в два етапи на верхні вії, а от нижні не чіпайте. Злегка затонуйте їх за допомогою кремових темних тіней легкими поверхневими рухами пензлика.

І найголовніша порада: пам’ятайте про помірність. Головний закон макіяжу в дощ: краще менше, ніж надміру. Поступіться ефектністю заради збереження природного вигляду обличчя. А якщо із макіяжем вже сталася неприємність — у вас є час, щоб встигнути скористатися вологими та сухими серветками. Для цього носіть стратегічний запас у сумочці. І нехай жоден каприз погоди не впливатиме на вашу красу!

Кількість переглядів:214
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ