НОВОРІЧНИЙ МАНІКЮР: НАЙАКТУАЛЬНІШІ ПОДІУМНІ І САЛОННІ ТРЕНДИ

НОВОРІЧНИЙ МАНІКЮР: НАЙАКТУАЛЬНІШІ ПОДІУМНІ І САЛОННІ ТРЕНДИ

На Новий рік хочеться бути яскравою і оригінальною буквально до кінчиків нігтів, тому святковий манікюр займає особливе місце у процесі підготовки до новорічної вечірки. І тут, зазвичай, починається нестримний політ фантазії, який не завжди співзвучний з поточними трендами і модними тенденціями. Тому, якою б не була спокуса оздобити нігті ялинками, гірляндами, оленями або ялинковими кульками – не робіть цього! Новорічна тематика в дизайні нігтів – це точно не про стиль. Це ж стосується надто екстравагантного манікюру і складного нейл-арту з оздобленням в дусі «все й одразу». Навіть таке яскраве і емоційне свято, як Новий рік – не привід зраджувати гарному смаку.
Тож давайте сьогоднi познайомимося зі святковими манікюрними трендами провiдних свiтових та українських салонiв.

СВЯТКОВА УКЛАДКА-ТРАНСФОРМЕР 3В1

СВЯТКОВА УКЛАДКА-ТРАНСФОРМЕР 3В1

Святкування Нового року – справа індивідуальна. Для когось це виключно родинне свято, яке відзначається у спокійній обстановці у затишному колі близьких та рідних. А для когось Новий рік перетворюється на справжні святкові перегони, коли хочеться і потрапити на корпоратив, і зустрітися з друзями, і відірватися на новорічній вечірці.
Іноді в один день відбувається одразу декілька подій, і на кожній з них хочеться виглядати особливо і по-різному. Але встигнути зробити кілька укладок в один день просто неможливо.
Наш експерт, стиліст-перукар Яна Мудрик, розповіла, як зробити новорічну зачіску 3в1 за допомогою самих лише лаку, гель-воску та праски для волосся. В результаті ми отримаємо три святкові укладки: локони, низький хвіст та пучок. Що важливо – на кожну наступну трансформацію ви витратите не більше 10 хвилин і зробити це можна практично за будь-яких обставин!

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ