Як підібрати штори?

Доброго дня, я збираюсь замінити штори у вітальні. Підкажіть, будь ласка, які правильно підібрати штори, якщо шпалери у нас світло-бежеві з темно-коричневими квітами, а меблі гірчичного кольору? Дякую.

Для того щоб штори не «губилися» в інтер'єрі, вони повинні бути світлішими або темнішими за стіни. Колір фіранок краще вибирати під оббивку меблів, а не під шпалери, адже останні змінюються частіше. У вашому випадку підійдуть легкі штори з червоної органзи. Цікавим рішенням є декорування вікна в залежності від пори року: літні фіранки, як правило, представляють собою тонкі, «повітряні» бавовняні тканини зі світлим малюнком, а в холодну пору року переважні більш щільні тканини теплих тонів. Якщо у вас низька стеля, відмовтеся від ламбрекенів, краще віддати перевагу однотонним або з вертикальними смугами шторам, а для приміщень з високою стелею і великими вікнами ідеально підійдуть довгі штори зі складками.

Кількість переглядів:279
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ