Здравствуйте! Дуже сильно сохне шкіра, особливо, на обличчі, лущиться. Не знаю, що робити. Порадьте щось. Дякую. Ольга, 25 років

Здравствуйте, Ольга!
Порекомендую процедури, які Ви зможете зробити в домашніх умовах:
Видалити мертві клітини вам допоможе наступний домашній скраб: подрібніть висушену яєчну шкаралупу в кавомолці і розмішайте 1 чайну ложку отриманого борошна з 1 яєчним жовтком та з чайною ложкою сметани. Отриманий склад використовуйте як м'який скраб, який прекрасно усуває лущення шкіри, а також  має добру очищаючу і зволожуючу дію.
Після такого пілінгу бажано зробити ще зволожуючу огіркову маску (1 ст. ложку тертої м'якоті свіжого огірка змішайте зі ст. ложкою молока або сметани і накладіть суміш на обличчя на 10-15 хвилин). Після всіх таких процедур обов'язково змастіть обличчя живильним (можна дитячим) або зволожуючим кремом.
Бажаю Вам всього найкращого!

Кількість переглядів:92
Середня оцiнка: 3
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ