Подарунковий сертифiкат
Подарунковий сертифiкат

Здравствуйте! Дуже сильно сохне шкіра, особливо, на обличчі, лущиться. Не знаю, що робити. Порадьте щось. Дякую. Ольга, 25 років

Здравствуйте, Ольга!
Порекомендую процедури, які Ви зможете зробити в домашніх умовах:
Видалити мертві клітини вам допоможе наступний домашній скраб: подрібніть висушену яєчну шкаралупу в кавомолці і розмішайте 1 чайну ложку отриманого борошна з 1 яєчним жовтком та з чайною ложкою сметани. Отриманий склад використовуйте як м'який скраб, який прекрасно усуває лущення шкіри, а також  має добру очищаючу і зволожуючу дію.
Після такого пілінгу бажано зробити ще зволожуючу огіркову маску (1 ст. ложку тертої м'якоті свіжого огірка змішайте зі ст. ложкою молока або сметани і накладіть суміш на обличчя на 10-15 хвилин). Після всіх таких процедур обов'язково змастіть обличчя живильним (можна дитячим) або зволожуючим кремом.
Бажаю Вам всього найкращого!

Кількість переглядів:61
Середня оцiнка: 3
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ