Хочу песика: що робити, коли дитина просить завести собаку?

Ну як же можна не захотіти цей маленький і теплий клубочок, який так і тягнеться до тебе в пошуках мами і тата, в пошуках тепла і турботи. Всім нам в дитинстві хочеться відчути себе дорослими. І наші дітки не виняток.

Прийшов час, коли нарешті ти почула для себе саме "довгоочікуване" бажання дитини: "Мама, хочу собаку". У цей момент багато батьків судорожно хапаються за голову і перебирають купу думок у голові, шукаючи потрібну відповідь на дитяче "Купи собаку".

Навіть і не думай категорично говорити "ні" і пояснювати, що за ним потрібно доглядати: годувати, мити, купати, прибирати і гуляти в будь-яку погоду і пору року. Дитина згодна на все.

Тому, якщо твоє чадо застало тебе зненацька, і ти не встигла підготуватися до такого повороту подій, не впадай у відчай. І не поспішай з відповіддю. Давай подумаємо разом. Може все ж варто ризикнути і допомогти малюкові стати великим і сильним, відчути на собі, як це - бути дорослим?

Ну, або хоча б постаратися зрозуміти його і, можливо, піти на зустріч дитині. Адже не буває безвихідних ситуацій.
Інколи бажання дитини напряму свідчать про те, що йому просто не вистачає батьківської уваги і турботи. Скажений темп життя батьків просто не залишає багато часу на дитину. Це можна зрозуміти. Тоді чому не можна зрозуміти дитину? Вона ж не винна, що в тебе немає багато часу на нього. Тому тут існує два виходи: або перебудувати свій графік, або організувати своєму карапузові захоплююче дозвілля. Може він таки забуде про це бажання. Ну, а якщо все зовсім безнадійно і малюк стоїть на своєму: купи собаку?

Якщо ти все ж таки зважилася здатися, але про собаку ти навіть чути нічого не хочеш. Вийди на переговори з дитиною і запропонуй йому більш "м'яку" і невибагливу альтернативу. Нагадай дитині ще раз про ранній ранковий підйом. Це дієві ліки для будь-якого малюка.

Не говори "ні". Згадай себе, коли ти смикала свою маму за спідницю і наполегливо просила про покупку цуценя. А що ти відчула, коли почула мамине "ні". Згадала? Тоді пожалій свою дитину. Не відмовляй їй у цьому, просто переконай і відклади її бажання до "кращих часів", коли малюк цілком зможе сам доглядати за своїм пухнастим другом.  

Ще один дієвий спосіб - перемкнути увагу малюка. Напевно у твоєї дитини крім бажання мати собаку, є ще купа прохань, про які вона мріє. Неважливо, що це: самокат, пістолет або нова лялька - це більш доступно, погодься. Тому озброївшись будь-яким з доступних прохань свого чада можна точно з ним домовитися. Дитині властиво переключатися на щось інше і забувати про попередні прохання.

Подумай, може у когось з твоїх родичів або друзів вже є собака. Відмінно, якщо є. Тоді дій. Дай дитині награтися з нею. Нерідко награвшись з твариною, дитина поступово починає до неї втрачати інтерес. Може це всього лише каприз дитини?

Ніхто і ніколи не зрозуміє свого малюка краще за маму. Вибір тільки за тобою. Може все-таки перестати хитрувати? А здатися, оголосити "мирову" і піти разом на пошуки кудлатого друга?
Ваша EVA

Кількість переглядів:183
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ