Як зробити старі джинси модними

Часто буває так, що джинси чудово сидять по фігурі, але вже втратили свій привабливий вигляд. Щоб не викидати улюблену річ, варто озброїтися знаннями як зробити старі джинси модними. Для цього знадобиться мінімум витрат як матеріальних, так і часових. При цьому джинси знову стануть яскравими і модними.

джинс.jpg

Прикраса декоративними елементами. Самим простим і легким способом є прикраса джинсів паєтками. В цьому випадку можна дати волю своїй фантазії і виконати за допомогою них абсолютно будь-який малюнок. Звичайно, попередньо варто зробити ескіз, щоб вийшов задуманий малюнок. Зробити такий узор під силу будь-якій людині, що уміє пришивати гудзики. Блискучі і ошатні паєтки дадуть нове життя будь-яким обридлим джинсам.

Завжди в моді прикраси з бісеру, які вже вважаються класикою. Візерунки, виконані з цих маленьких бусинок припадуть до смаку кожному, а головне, зроблять модними будь-які джинси.

джинс2.jpg

Ще одним класичним способом оновлення старого одягу є аплікації, вони вже давно використовуються, щоб приховати діри. Тут може бути 2 варіанти: кріплення за допомогою праски покупної термоаплікації або виготовлення малюнка з тканини самостійно (в цьому випадку буде необхідно скористатися ниткою і голкою).

Декорування фарбами. За допомогою трафарету можна виконати малюнок на тканині акриловими фарбами. Найпростіший спосіб його виготовлення - роздрукувати на принтері вибраний орнамент. Залишиться лише вирізати малюнок і поролоновою губкою, змоченою у фарбі, перенести його на джинси. Щоб орнамент вийшов рівним, не можна допускати розтягування тканини. Після закінчення процесу буде необхідно пропрасувати праскою через кальку отриманий малюнок.

Дуже оригінально виглядає зображення, виконане фарбами, що світяться, що особливо актуально для любителів відвідувати клуби. Також існують аплікації і нитки, що володіють аналогічним ефектом.

Модні ефекти. Щоб оновити обридлі джинси, можна створити на них ефект потертості. Для цього знадобиться господарське мило, яке має м'яку відбілюючу дію, і жорстка щітка. Особливо цікаво буде виглядати потертість, виконана на карбуванні. Приголомшливий результат виходить, якщо відбілити зав'язані у вузол або перев'язані мотузочками джинси.

Модний ефект брудних джинсів можна створити за допомогою 100 г заварки і 4 л окропу. У готовий розчин необхідно на кілька діб помістити джинси або їх частину. Для закріплення отриманого кольору треба на день покласти висушені штани в слабкий оцтовий розчин.

джинс3.jpg

Старі джинси будуть виглядати зовсім інакше, якщо зробити на них за допомогою гострого ножа дірки і злегка їх розлохматити. Також можна вдатися і до протилежного ефекту - прикрасити їх латками.

Кожен з описаних способів допоможе зробити звичайні і обридлі джинси ультрамодними, при цьому витрати будуть мінімальними.

Ваша EVA

Кількість переглядів:330
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ