Профілактика грипу та застуди.

Різні форми простудних захворювань і грип - подібні явища з дитинства добре знайомі практично кожному з нас. І хоча досить часто вони проходять для нас без будь-яких неприємних наслідків, лікувати ці захворювання сьогодні практично неможливо. Адже препаратів, які реально здатні знищити віруси зовсім небагато, і коштують подібні препарати зовсім недешево. Також вони можуть і наносити шкоду нашому організмові.

простуда.jpg

Отже єдиний і реально діючий спосіб боротьби із застудою або грипом - профілактика, яка полягає у правильному і неухильному дотриманні всього лише декількох досить простих правил.

Що робити, щоб не застудитися?
Промивання. Після того, як Ви повернулися з вулиці додому, обов'язково потрібно помити руки з милом, і крім цього загальноприйнятого правила, радимо Вам промити ніс таким чином, щоб та проточна вода, яку Ви забрали в ніздрі, у Вас виходила вже через рот. Після цієї процедури потрібно ще і ретельно прополоскати горло. Якщо у Вас з'явилися перші ознаки застуди, то слід виконати таку ж процедуру промивання, але при цьому вже використовуючи трохи підсолену воду.

простуда(2).jpg

Підтримуємо імунітет організму. Підтримку імунітету необхідно проводити постійно, а не тільки в надзвичайно небезпечне для здоров'я міжсезоння. Для цього цілком достатньо з'їдати в день однин або два зубчики часнику або ж пару чайних ложечок меду. Також слід їсти свіжі овочі та фрукти, в яких багато вітаміну C. Це можуть бути капуста, різні салати і, звичайно ж, цитрусові.

Дотримуйтеся дистанції! Це означає, що в холодну пору року необхідно остерігатися і всіляко уникати досить близьких контактів із хворими людьми. Вся справа тут у тому, що будь-які віруси все ж не літають самі по собі по повітрю, а знаходяться на носії біологічної природи. Виходячи з цього, слід не наближатися до хворої людині дуже близько. Тримайте відстань не менше півтора метра.

Повноцінний відпочинок. Кожному необхідно добре відпочивати і не доводити свій організм до фізичного виснаження. Адже в подібному стані, навіть володіючи міцним імунітетом, дуже просто можна підхопити вірус.

Ваша EVA

Кількість переглядів:112
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ