Як підібрати одяг за кольором

Щоб створений образ виглядав гармонійно, необхідно правильно поєднувати кольори його елементів. Знаючи, як підібрати одяг за кольором, у вас завжди вийде створити ідеальний комплект. При цьому використання декількох відтінків позбавить від нудного виду однотонних речей. Професіонали радять об'єднувати в образі 3 кольори: перший - основний; другий - що підкреслює і відтіняє перший колір; третій - що розставляє акценти в потрібних місцях.

Безпрограшний варіант. Неможливо помилитися, якщо в якості основного кольору вибрати білий. Він чудово виглядає в поєднанні як з яскравим одягом, так і з пастельними тонами. Також легко доповнити сірий колір будь-якими аксесуарами, адже він приглушує і облагороджує яскраві відтінки.

одяг.jpg

Поєднання яскравих кольорів. Зараз дуже модно об'єднання в образі, здавалося б, протилежних кольорів. Яскраві відтінки допоможуть підкреслити свою індивідуальність, головне - правильно їх підбирати. Щоб уникнути помилки, краще скористатися перевіреними варіантами. Бездоганно підходять один до одного червоний і зелений, жовтий і фіолетовий, синій і помаранчевий кольори. При цьому варто враховувати, що основою образу є нижня частина комплекту, тому не слід робити її занадто яскравою.

Класичний варіант поєднання кольорів. Монохромне поєднання - це застосування одного основного кольору з різними його відтінками. При цьому можна комбінувати темні, світлі, яскраві і спокійні варіації базового кольору.

Ахроматичне поєднання засноване на використанні чорного, білого і сірого кольорів, які можна доповнювати будь-якими яскравими аксесуарами.

Комплементарне поєднання дозволяє об'єднувати в образі контрастні кольори, при цьому вони не обов'язково повинні бути яскравими, можна компонувати і більш спокійні відтінки.

одяг2.jpg

Правила підбору кольорів. При підборі близьких кольорів треба орієнтуватися на те, щоб яскравим був лише один, а інший, або обидва - приглушеними. Приміром, можна поєднувати жовтий і жовто-зелений, синій і пурпурний, пурпурний і червоний і т.п.

Зробити образ більш ефектним допоможе створення контрасту на основі темних і світлих відтінків. Так, це може бути світло-синя кофта і темно-синя спідниця. Також поєднання декількох тонів одного кольору зробить образ більш цікавим.

При цьому варто пам'ятати, що в діловому стилі треба використовувати наближені відтінки, а для відпочинку чудово підійдуть яскраві контрастні кольори. 

одяг3.jpg

Індивідуальний підбір кольору. Дуже важливо при виборі кольору в одязі враховувати особливості своєї зовнішності і фігури. Зробити більш виразними очі допоможуть речі близького до них відтінку, більш темного або світлого. Скорегувати фігуру також допоможе правильно підібраний колір. Людям з пишними формами варто віддати перевагу темним, холодним і приглушеним тонам. Також в цьому випадку краще акцентувати увагу на аксесуарах. Підкреслити обсяг тіла допоможуть яскраві і теплі кольори.

Вибираючи нову річ, важливо звертати увагу не тільки на те, наскільки вона модна, але і на те, як вона сидить по фігурі і коригує її недоліки.

Ваша EVA

Кількість переглядів:447
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ